Z okna lítají kondomy naplněné vodou!

Policejní hlídku zavolá žena, vedle níž z vyššího patra někdo hodil balonek naplněný vodou. Žena se polekala a zároveň má strach, aby někdo nepřišel k úrazu.
Vodní bomby
Vodní bomby
archiv TV Prima

reklama

Policejní hlídku zavolá žena, vedle níž z vyššího patra někdo hodil balonek naplněný vodou.Policisté najdou v označeném bytě ženu a dva chlapce. Chlapci se přiznají, že balonky házeli oni. Viděli to na YouTub a měli pocit, že je to legrace. Nebezpečí pro chodce si neuvědomovali. Maminka se ale podiví, kde vzali balonky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vodní bomby - Policie v akci

Nejsou to totiž obyčejné balonky, jedná se o kondomy. Chlapci řeknou, že u táty v šuplíku. To už ale žena konfrontuje i manžela, který se vrátil z práce. Na co potřebuje kondomy, ona přece bere antikoncepci. Chlapci si neuvědomili, co mohli způsobit, a zřejmě přispěli i k rodinné krizi. Snad se brzo vyřeší.

Dívejte se v pondělí 23. dubna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama