Záchranáři napadeni během pomoci raněnému muži!

Na linku 158 volá dispečer linky 155 a žádá okamžitý výjezd k pomoci vozidlu zdravotnické záchranné služby. Jeho posádka se nachází v Praze 9 a má být napadána při ošetřování zraněné osoby.
Záchranáři v ohrožení
Záchranáři v ohrožení
archiv TV Prima

reklama

Na místo je vyslána autohlídka policie. Policisté při příjezdu na popsané místo vidí vozidlo záchranné služby a dále dva zdravotníky, kteří se snaží ošetřit zraněného muže. Vedle záchranářů stojí dva kamarádi zraněného muže, oba jsou také podnapilí. Muži na záchranáře pokřikují, že jim to nějak dlouho trvá a jejich kamarádovi nepomáhají. Muži do záchranářů také strkají.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Záchranáři v ohrožení - Policie v akci

Policisté se na místě dozvědí, že opilý muž upadl na zem a rozbil si hlavu. Pád si způsobil sám.

V okamžiku, kdy policisté opilé muže uklidňují, jeden z opilců vnikne do kabiny vozidla záchranářů a pokusí se odcizit navigaci. Policisté mu v tom zabrání a muž se hájí tím, že když záchranáři ke zraněným nespěchají, tak navigaci vlastně na nic nepotřebují. Muž jedná evidentně v opilosti a své jednání nedomyslel.

 

Policisté opilé muže zklidní, záchranáři dokončí ošetření raněného a odvezou ho do nemocnice.

Dívejte se ve čtvrtek 26. dubna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!