Ženě někdo posílá do bytu špatnou energii a další příběhy tento týden v Policii v akci

Policie v akci: Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, větší konflikty či podezření z trestných činů.
Policie v akci IV (86)
Policie v akci IV (86)
archiv TV Prima

reklama

V pondělí a v úterý pro vás máme poslední premiérové díly Policie v akci letošního roku.

Podívejte se, o čem bude nejzajímavější příběh tohoto týdne.

Dopis

Policejní autohlídka má za úkol prověřit písemné oznámení, které bylo doručeno na policii. Předmětem oznámení je písemné prohlášení paní Pecháčkové, kdy tato žena ve svém dopise podává „trestní oznámení“ na neznámého muže nebo skupinu mužů, kteří jí přes rozvodnou elektrickou síť posílají do jejího domu špatnou energii.

Policisté vyzbrojeni písemným prohlášením ženy jedou na uvedenou adresu. Při příjezdu na místo zjistí, že se jedná o dům na oploceném pozemku. Zhlédnutím domu policisté zjišťují, že dům má otevřená okna i dveře, ale branka pozemku domu je uzavřená a uzamčená. Na zvonění a volání z domu nikdo nevychází. Policisté na místě podávají zprávu na dispečink s tím, že na základě všech okolností je obava o pisatelku daného dopisu, a tedy do domu vniknou přelezením oplocení. Ve chvíli, kdy policisté začnou přelézat oplocení domu, vyjde ven pisatelka dopisu. Jedná se o starší ženu. Policisté ji ztotožní a žena kupodivu normálně s policisty komunikuje, je orientovaná jak v čase, tak i v místě. Jediné, co je na ženě podezřelé, je to, že skutečně sděluje, že je jistě někým postupně trávena, když jí přes elektřinu někdo vysílá špatnou energii, což ji obtěžuje.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (86) - Dopis

Vše došlo do takové fáze, že si musela papírem přelepit všechny elektrické zásuvky a spínače v domě. Policistům sděluje, že vše zlé se v domě odehrává převážně ve večerních hodinách, a to v době, kdy je v domě sama. Vyžaduje po policistech, aby se s ní šli podívat do domu, že jim vše ukáže. V domě hlídka nachází opravdu veškeré zásuvky zalepené, a zároveň je v domě nepořádek a spoustu rituálních věcí, jako jsou svíčky, obrázky svatých, různé vonné tyčinky apod.

Policisté na místo přivolávají záchrannou službu z důvodu obavy o duševní zdraví ženy. Žena při čekání na záchrannou službu policistům sděluje, že policisté si jistě myslí, že je blázen, ale ona prý blázen není – a vše následně opakuje i přivolaným záchranářům. Těmto dále sděluje, že v domě je jistě nelegální odposlech.

Žena je na místě v klidu přesvědčena policisty a záchranáři k tomu, aby si o celé své věci promluvila s odborným lékařem. Nastupuje do sanitního vozidla pro převoz do psychiatrické léčebny.

Dívejte se každý všední den v 16:25 na Primě.

Sledujte Policii v akci ON-LINE

reklama

reklama