Ženu napadl vlastní syn!

Třiačtyřicetiletá žena zavolala na policii kvůli tomu, že ji napadl vlastní syn. Policistům sdělila, že ho zamkla v bytě a sama čeká na chodbě, protože se do bytu bojí, syn je prý velice agresivní.
Ukradená značka
Ukradená značka
archiv TV Prima

reklama

Policie po příchodu zjistí, že má žena potlučené čelo, to prý ale nic není, je zvyklá, že jí syn tu a tam praští, omlouvá ho tím, že je trochu pomalejší, jinými slovy lehce postižený, a to už od narození a proto za to nemůže. Dnes z něj ale měla podle svých slov poprvé velký strach, protože byl prý opravdu hodně agresivní. Žena odemkne dveře bytu, za nimi stojí soptící syn, který na matku řve, proč ho zamknula, jak si to může dovolit. Žena vysvětluje, že celý konflikt začal tím, že mu řekla, aby se už konečně postavil na vlastní nohy a našel si práci, kterou zvládne, načež jí syn řekl, že se odmítá strhat.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (107) - upoutávka

Matka mu proto přestala dávat kapesné, což ho vytočilo a celá situace vyvrcholila dnes, kdy jí ukradl telefon, který chtěl nejspíš prodat. To syn před policií popřel, žena ale věděla, že má její mobil v kapse a vyzvala syna, aby jí ho okamžitě vrátil. Syn se chvíli cukal a tvrdil, že ho nemá, nakonec ale podlehl tlaku policistů a vydal jí ho. Omluvit se ale odmítl a popřel, že by svou matku napadl. Policii řekl, že si to vymyslela. Byl ale tak nepřesvědčivý a ke své matce se choval tak agresivně a zle, že si ho policie odvezla. Ještě před tím mu matka oznámila, že tohle si může zkoušet na otce, u kterého od teď bydlí, protože ona ho už ve svém bytě nechce.

Dívejte se ve čtvrtek 6. září v 16.50 na Primě.

reklama

reklama