Ženu týrá vlastní dcera!

Na dispečink PČR volá rozrušená žena, Olga Konopníková, že její sousedku týrá vlastní dcera.
Žena v ponožkách
Žena v ponožkách
archiv TV Prima

reklama

Nebohá žena údajně do jejího bytu před chvíli dorazila jenom v ponožkách, dcera ji údajně z bytu vyhodila. Žena je zcela otřesená a pláče. Operátor situaci hlásí do nejbližšího policejního vozu, který se neprodleně k místu vydává. Následně hned u příjezdové cesty hlídka nalezne obě ženy, jak oznamovatelku, tak uplakanou ženu v ponožkách. Hlídka se ihned doptává, co se stalo. Sousedka Konopníková popisuje, že dcera ženu psychicky a fyzicky týrá, toto se nestalo poprvé, dcera údajně trpí určitými psychickými problémy od smrti otce. Rozhodnou se proto ženu do bytu doprovodit.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žena v ponožkách

Ihned, co se však otevřou dveře bytu, spatří v něm ohromný nepořádek. Po bytě chodí ne zcela příčetná žena, ze které jde pocit, že přítomné strážníky ani nevidí, stále si něco mumlá pod nosem. Hovoří hodně o otci, občas se otočí a osočí matku. Poté, co se dcera agresivně projeví a pokusí se matku napadnout, je policisty ihned zpacifikována. Ani přesto na ně vůbec nemluví, obrací se jenom na matku. Po identifikaci je následně provedena lustrace a dispečink hlásí, že žena již byla 5x hospitalizována pro obdobné chování v Bohnicích.

Ilona Riegrová pláče a snaží se dceru omluvit, že smrt otce neunesla a léčila se v psychiatrické léčebně, ze které ovšem často uteče. Policisté ženu poučí, že není dobré, aby uchovávala dceři svéprávnost, a především trvalé bydliště na této adrese. Dále by měla přítomnost dcery vždy příslušníkům oznámit včas. Jelikož je Ilona Riegrová z celého incidentu ve špatném stavu, žádají policisté ještě dispečink o sanitku. Ženu zanechávají doma, aby se k vysvětlení dostavila, jakmile ji bude trochu lépe. Ilona nakonec uznává, že nemá cenu se dcery zastávat, musí už udělat razantní krok. Dcera je policisty odvezena na psychiatrii do Bohnic.

Dívejte se v pondělí 11. června v 16.50 na Primě

reklama

reklama