Zlobivé děti hází muži do oken bláto a sněhové koule!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Zlobivé děti - Policie v akci
Zlobivé děti - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

Na tísňovou linku volá starší muž, kterého prý už několik týdnů obtěžují dva chlapci ze sousedství. Kromě pokřiků mu prý házejí sněhové koule nebo bláto do oken. Na místo vyrazí policejní hlídka, která přímo při činu chytí dva chlapce, již opět hází sousedovi něco do oken. Kluci se pokusí o útěk, policisté je ale doženou. Mezitím domů dorazí i matka obou chlapců, která se po objasnění situace horlivě omlouvá. Kluky kromě umytí oken sousedovi čeká domácí vězení a dny bez počítače a televize. Poté, co s takovou omluvou souhlasí i soused, hlídka odjíždí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zlobivé děti - Policie v akci

Dívejte se ve středu 14. března v 16.50 na Primě!

Tomáš Soukup - ocenění

Policista v akci Tomáš Soukup zachraňuje na počkání!

reklama

reklama