Zmatená babička, ztracené dítě v ohrožení a mnohem víc tento týden v Policii v akci

Policie v akci IV (60)
Policie v akci IV (60)
archiv TV Prima

reklama

Od pondělí do středy pro vás máme premiérové díly a ve čtvrtek a pátek reprízy.

Nejzajímavější případy tohoto týdne:

Babiččin byt

Tísňová linka policie obdrží dvě oznámení týkající se jedné adresy. Nejdříve volá mladík, který policisty informuje o podivné stařeně, která se mu dobývá do bytu a nadává. Druhý telefonát je od starší ženy, která se diví, že jsou v jejím bytě vyměněné zámky a ona se do něj nemůže dostat. Bere policisty k bytu. Z něj se ozývá hlasitá hudba. Po delším zazvonění otevírá mladík, nejdřív se na starou paní utrhne, co zase chce, a pak mu dojde, že tam jsou i policisté. Ohrazuje se, že platí nájem, že bydlí u kamaráda a nedělá nic špatného. Brání se a nechápe, oč běží. Žena se diví, komu ten nájem platí, když byt je její.

Po chvíli padne jméno jejího vnuka a jí pomalu dochází, že jedny své klíče nechala pro jistotu u dcery. Kamarád proto vnukovi oznamovatelky na místě volá, ten to ale nebere, oznamovatelka proto volá jeho matce (své dceři) a chce, aby okamžitě přijela. Žena je po příjezdu naštvaná, říká, že s tím nemá nic společného, vysvětluje, že syna vyhodila z domu, protože fetuje a krade. Po chvíli přichází na místo syn, a když uvidí babičku, matku i policisty, dává se na útěk. Ale není mu to nic platné. Vnuk fňuká a hájí se, že neměl kam jít, ptá se, co měl dělat, když ho matka ze dne na den vyhodila z bytu. Babička nakonec rozhodne, že na ně nebude podávat trestní oznámení, ale musí se okamžitě odstěhovat z bytu pryč i se všemi věcmi. Hoši tak vynášejí ven elektroniku. Babička je ještě před odchodem pokárá a rozloučí se s policisty. Ti už na místě nemají co řešit, a tak odjíždějí.

Ztracené dítě a kuře

Delta 102 dostane hlášení, že má jet do centra města. Ztratila se tam devítiletá dívka. Mladá maminka má ještě dvě mladší děti. Ona čeká na místě a manžel šel dceru hledat. Hlídka okamžitě volá na dispečink, aby prohlédli všechny kamery v okolí. Hlídka nechává maminku na místě, kde holčičku naposledy viděli. Manžela posadí do auta a vyjíždí se rozhlédnout po okolí.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (60): Ztracené dítě a slepice

Z dispečinku jim dávají zprávu, že dívku zahlédli, jak se zřejmě omylem přidala k jiné rodině s kočárkem. Pak dostanou ještě jednu zprávu, že dívka se přihlásila k jednomu muži a prosí o pomoc. Muž je v kostýmu kuřete. Policisté ověřují, že muž dívce neublížil, a nechají ho prověřit. Vše nakonec dobře dopadne a policisté na rodiče apelují, aby děti poučili, jak se chovat v případě ztracení. Děti by měly mít u sebe telefonní číslo na rodiče a měly by vědět, že nejlepší je vždy kontaktovat policistu.

Sprejer

Při běžné hlídkové činnosti zahlédne posádka Delty 108 sprejovat malého chlapce. Chlapec uteče, ale na místě nechá batoh, kde má žákovskou a klíče od bytu. Dle adresy dojede hlídka na místo bydliště a tam malý Jirka čeká před domem, protože klíče měl v batohu. Rodiče prý nejsou doma, jsou v nedaleké hospodě.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (328) - Sprejer

Hlídka chlapce naloží a jedou do hospody. Tam najdou chlapcovu matku. Matka sice není úplně namol, ale alkohol pila, takže se vše musí hlásit na OSPOD. Matku zve policie druhý den na služebnu, kde se vše sepíše.

Dívejte se každý všední den v 16.25 na Primě.

Sledujte Policii v akci ON-LINE

reklama

reklama