Ztracená pila se našla u souseda, který ji právě koupil od zloděje!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sousedova motorovka - Policie v akci

reklama

Ze zahrady muži zmizela motorová pila, se kterou právě pracoval, z dílny pak ještě křovinořez a nová bedna s nářadím. To vše bylo pryč během chvíle, kdy se doma jen rychle naobědval. Při sepisování protokolu se na zahradě objeví soused nesoucí v ruce motorovou pilu, ve které poškozený poznává právě tu svou. Soused tvrdí, že ji před chvílí koupil od mladíka, který na něj zazvonil, že mu došel benzín, a on ztratil peněženku. Vzpomněl si také, že u mladíka viděl i ostatní věci, které zmizely sousedovi ze zahrady, které prý mladík asi prodal dalším sousedům.

Policisté se rozhodnou pro rychlou akci, na konci města zloděje vidí, jak poslední bednu nabízí někomu u domu. Neznámý se pokusí o útěk, ale marně. Jak policisté zjistí, v zoufalé situaci je, ale poněkud jiné, než tvrdil sousedům – partnerka ho vyhodila z domu a on už několik dní spí po ubytovnách a potřebuje peníze. Přístřeší na další noc mu tak poskytne policejní cela.

Dívejte se v pátek 16. února v 16.50 na Primě!

reklama

reklama