Ztracená pila se našla u souseda, který ji právě koupil od zloděje!

REPRÍZA Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc.
Sousedova motorovka - Policie v akci
Sousedova motorovka - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

Ze zahrady muži zmizela motorová pila, se kterou právě pracoval, z dílny pak ještě křovinořez a nová bedna s nářadím. To vše bylo pryč během chvíle, kdy se doma jen rychle naobědval. Při sepisování protokolu se na zahradě objeví soused nesoucí v ruce motorovou pilu, ve které poškozený poznává právě tu svou. Soused tvrdí, že ji před chvílí koupil od mladíka, který na něj zazvonil, že mu došel benzín, a on ztratil peněženku. Vzpomněl si také, že u mladíka viděl i ostatní věci, které zmizely sousedovi ze zahrady, které prý mladík asi prodal dalším sousedům.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sousedova motorovka - Policie v akci

Policisté se rozhodnou pro rychlou akci, na konci města zloděje vidí, jak poslední bednu nabízí někomu u domu. Neznámý se pokusí o útěk, ale marně. Jak policisté zjistí, v zoufalé situaci je, ale poněkud jiné, než tvrdil sousedům – partnerka ho vyhodila z domu a on už několik dní spí po ubytovnách a potřebuje peníze. Přístřeší na další noc mu tak poskytne policejní cela.

Dívejte se v pátek 20. července v 16.50 na Primě!

reklama

reklama