BONUSOVÉ VIDEO: Holí si Michal Dlouhý nohy?

Jak to chodí, když máte tělo jako pracovní nástroj? Jaké jsou u nás na herce kladeny požadavky v případě jejich vzhledu? Jak moc musejí držet krok s Hollywoodem a pečovat o svůj vzhled?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polívka na víně - Dlouhý

reklama

Na to jsme se zeptali v tomto ohledu takřka nejpovolanějšího herce u nás, mnohými ženami považovaného za herecký idol. A vlastně nejen ženami. I Bolek Polívka hned na začátku své show vyzdvihl Dlouhého pronikavě modré oči.

Hlasem Michala Dlouhého k nám promlouvá třeba Bradd Pitt či Keanou Reeves. První jmenovaný se díky „dokonalé“ vizáži stal jedním z divácky nejpřitažlivějších herců v Hollywoodu a People Magazine jej mnohokrát označil za nejvíc sexy ze všech žijících mužských idolů. Herec své vizáži vděčí i za svůj majetek. O svůj „pracovní nástroj“ musí proto také pravidelně pečovat. Při natáčení Tróji, které probíhalo i v Česku, proto prý volné chvíle vyplňoval hlavně posilováním.  

Nemusíme ale pořád obdivovat slavné muže „ze západu“. Jak vypadá tělo Michala Dlouhého, víme z filmů i z divadla. Také přinejmenším dobře, ne? Podívejte se na video v němž prozrazuje, co je a není potřeba pro takový vzhled dělat u nás v Česku. 

reklama

reklama