„Marťas“ Kraus jako lovec u Bolka na víně

Než se herec pohodlně usadil do Bolkovy pohovky, prozradil nám něco o své postavě v oblíbeném seriálu Cesty domů. Nakolik si ho například lidé ztotožňují se seriálovou rolí? Koukněte se na video ze zákulisí.
Ve filmu otec a syn. Martin Kraus a Bolek Polívka.
Ve filmu otec a syn. Martin Kraus a Bolek Polívka.

reklama

Před klapkou: U kulatého stolku v kavárně divadla U22 režisér Zdeněk Zelenka a Bolek Polívka seznamují mladého herce Martina Krause s tématem budoucího hovoru. Zprvu se krátce špičkují o svých nosech, díky jejichž exkluzivnímu vzhledu se před časem stali povídkovými otcem a synem.

Lidé Martina Krause často vnímají spíše jako doktora Dana Pánka z Cest domů

„Tak Marťas, tématem jsou lovci,“ pronese Bolek Polívka s trochou škodolibosti k mladému herci, jehož zatím poměrně krátkou hereckou dráhu provázejí přízviska jako „lamač ženských srdcí“ či „český Belmondo“.

Těšte se dnes večer i na Petra Jandu, Jakuba Vágnera a fotografku Alžbětu Jungrovou.

„Takže jako lov žen, myslíte?“ Ujišťuje se herec o tématu a rozesměje se. „Máš zkušenosti s klasickým lovem?“ zajímají Polívku další možnosti konverzace, z níž chce před publikem dostat pokud možno neotřepané informace. „Jo takhle jako lovec? To tedy nejsem. Leda, že by,“ odmlčí se Martin a pak se smíchem dodá. „Ulovil jsem už spoustu hmyzu na předním skle auta. A možná ulpělo i něco na kolech?“

Co z přípravy Bolka a Martina vzešlo, se podívejte večer v pořadu Polívka na víně. Vysílá se ve 21.30 na Prima family.

O Martinovi se také často píše jako o ženském idolu. Řečeno na rovinu, nejspíš by mohl mít tu, na niž si ukáže. Jenže on má v partnerském životě jasno. Poslechněte si něco z jeho soukromí na našem videu.

 

Ve filmu otec a syn. Martin Kraus a Bolek Polívka.
Ve filmu otec a syn. Martin Kraus a Bolek Polívka.

reklama

reklama