Přešlapy III (10) Nemůžu tomu uvěřit

V příštím díle v pondělí 8. listopadu ve 21.20 uvidíte: Ilona se dozví, že ji Libor podvedl, a zjistí taky, že to bylo s Johanou. A protože věci řeší radikálně, Johaně zůstane na tváři otisk pěsti. A Petr přijde o iluze.
Přešlapy III (10) uvidíte článek
Přešlapy III (10) uvidíte článek
Prima

reklama

Ilona se dozví, že ji Libor podvedl, a zjistí taky, že to bylo s Johanou. A protože věcí řeší radikálně, Johaně zůstane na tváři otisk pěsti. A Petr přijde o iluze.

 

David chce pomoct Karolíně, která se těžko vzpamatovává z Radčiny smrti, tak s ní i s dětmi tráví víc času. Kupodivu bez hádek a obviňování. Adamovi pomalu dochází, že Radka už mezi nimi není a nikdy nebude. Nemá náladu na své přátele, chce být sám s Matýskem. K jedné věci ale přátele potřebuje. Chce rozptýlit Radčin popel na místě, k němuž ho vážou krásné vzpomínky.

 

Uvidíte v pondělí 8. listopadu ve 21.20.


U PetraJohanou stále bydlí těhotná Jana, která přijela na Radčin pohřeb. Petr je nadšený, že si po dlouhé době může užívat syna. Johana je nadšená už méně – vidí, kolik toho Petra s Janou spojuje a jak skvěle si po všem, co prožili, rozumějí. Cítí se trochu odstrčená. Pak za ní ale přijde Ilona, která se dozvěděla, že ji Libor podvedl. A že to bylo právě s Johanou. A protože Ilona řeší věcí radikálně, Johaně zůstane na tváři otisk pěsti.
A Petr ztratí veškeré iluze o tom, že by mu mohlo v životě vyjít alespoň jedno manželství.


David
chce pomoct Karolíně vzpamatovat se z Radčiny smrti, tak s ní i s dětmi tráví víc času. A to dokonce bez hádek a obviňování. Vlastně si rozumějí líp než dřív. Saša se Davidovi svěří, že na Karolínu žárlí. Bojí se, aby nezrušil rozvod a neodešel zpátky k manželce a dětem. Sám David v tom najednou nemá úplně jasno. Dokázal by se vrátit ke Karolíně? Nebo pro něj bude lepší udělat za manželstvím tlustou čáru a začít znovu se Sašou?


Adamovi
pomalu dochází, že Radka už mezi nimi není a nikdy nebude. Chce být sám s Matýskem. To ale jeho přátelé nechtějí akceptovat. Karolína jde jen tak kolem, Petr s Johanou a Janou mu přinesou večeři, David mu chce představit Sašu. Všichni Adamovy úmysly se samotou pochopí až ve chvíli, kdy je Adam nevybíravým způsobem vyhodí ze svého bytu. K jedné věci ale přátele přece jen potřebuje. Chce rozptýlit Radčin popel na místě, k němuž ho vážou krásné vzpomínky. Tak si všichni dohromady udělají výlet.

reklama

reklama