Přešlapy III (11) Život jde dál

V příštím díle v pondělí 15. listopadu ve 21.20 uvidíte: Uběhly dva roky od chvíle, kdy Radka zemřela a Adam se odstěhoval. Z Petrova a Janina syna Adámka už je školák, který má téměř dvouletou sestřičku.
Přešlapy III (11) uvidíte článek
Přešlapy III (11) uvidíte článek
Prima

reklama

Uběhly dva roky od chvíle, kdy Radka zemřela a Adam se odstěhoval. Z Petrova a Janina syna Adámka už je školák, který má téměř dvouletou sestřičku.

 

Jana se teď ale nejvíc zaměřuje na své nejmladší „dítě“ – hotel, jejž má každým dnem otevřít. A který Petr začíná nenávidět, protože kvůli němu jí na nic nezbývá čas. Jak zvládnout perfektně domácnost i starost o miminko, ví nejlíp David. Dobrovolně zůstal na rodičovské dovolené s dcerou, zatímco Saša se věnuje kariéře. Karolína zúročila své životní peripetie a stala se z ní spisovatelka. Vychází jí už druhá kniha a křest nemůže být nikde jinde než v Janině hotelu.

 

Uvidíte už v pondělí 15. listopadu ve 21.20.


Z Adámka už je školák a má téměř dvouletou sestřičku. Jana se teď ale nejvíc zaměřuje na své nejmladší „dítě“ – hotel, který má každým dnem otevřít. A hotel Petr začíná pomalu nenávidět, protože Jana nestíhá ani péči o děti, ani starost o domácnost. Nespokojeně sleduje, jak se Jana mění z fajn ženské v ráznou a nesmlouvavou podnikatelku. Své by o tom mohla vyprávět taky Ilona, která pro Janu pracuje. Kdyby peklo potřebovalo šéfku, hned by jim Janu dohodila.


Jak perfektně zvládnout domácnost i děti, dokazuje teď překvapivě nejlíp David. Bez problémů a rád zůstal na rodičovské dovolené s nejmladší dcerou, zatímco Saša se věnuje kariéře. Všechno má pečlivě rozepsané v tabulce. Kdy krmit, kdy dát dceru spát. I čas, který tráví s přáteli. Jeden vztah kvůli svému pracovnímu vytížení zničil, znova tu chybu neudělá. A tak zatímco David snad konečně našel smysl svého života, Saša je ve stresu a práce jí přerůstá přes hlavu.


Karolína
asi nejvíc z přátel vnímá, že už jsou to dva roky od chvíle, kdy Radka zemřela a Adam se odstěhoval. Zúročila své životní peripetie a stala se z ní spisovatelka. Vychází jí už druhá kniha a křest nemůže být nikde jinde než v Janině hotelu. S Davidem jsou dobří přátelé a ona překvapeně sleduje, jak mu role muže v domácnosti svědčí a jaký je z něj úžasný táta. Jednoho dne se ozve zvonek. A Karolína má pro všechny přátele překvapení...

reklama

reklama