Přešlapy III (12) Dámská jízda

V příštím díle v pondělí 22. listopadu ve 21.20 uvidíte: David má pro Sašu překvapení, díky kterému se snad rychleji zotaví z nedávného vyčerpání. Domluví se s Janou a Karolínou, aby pro ni uspořádaly dámskou jízdu na jeho účet. Překvapený ale bude nakonec hlavně on sám.
Přešlapy III (12) - uvidíte článek
Přešlapy III (12) - uvidíte článek
Prima

reklama

Aby se Saša rychleji zotavila z vyčerpání, má pro ni David překvapení. Domluví se s Janou a Karolínou, aby pro ni uspořádaly dámskou jízdu. Na jeho účet! Překvapený ale bude nakonec hlavně on sám.

 

Adam se chce nastěhovat zpátky do svého bytu, který pronajal studentce Petře. Protože ale ona nemá kam jít a on nechce v bytě plném vzpomínek bydlet sám, nabídne jí, ať zůstane nějakou dobu jako spolubydlící. Petr se těší, že celý víkend neuslyší ani slovo o hotelu a užije si golf s Adamem a Davidem. Jenže Adam má úplně jiné starosti a David se nervuje myšlenkami na to, jak dostává zabrat jeho kreditka.

 

Uvidíte už v pondělí 22. listopadu ve 21.20 na Primě. 


David
má pro Sašu překvapení. Domluví se s Janou a Karolínou, aby pro ni uspořádaly dámskou jízdu, která půjde na jeho účet. Neuvědomí si ale, že všechny tři pohromadě na celý víkend, to je trochu třaskavá směs. Jana neodtrhne ucho od mobilu a Saša s Karolínou mají dost důvodů se nenávidět. A to netuší, že Saša si s sebou přibalila Karolíninu novou knihu, jejíž podobnost s realitou vůbec není náhodná. Holky se buď poperou, nebo si všechno vyříkají. Překvapený ale bude nakonec hlavně David.


Adam
se chce nastěhovat zpátky do svého bytu, který pronajal studentce Petře. Ta ale s vystěhováním moc nespěchá. Rozešla se s přítelem a nemá kam jít. A protože Adam nechce v bytě plném vzpomínek bydlet sám, nabídne jí, ať zůstane nějakou dobu jako spolubydlící. Po dlouhé době, kdy vedli s Matýskem čistě pánskou domácnost, by to mohla být příjemná změna. Adam si ale není jistý, jestli je na nějaké změny už připravený.


Petr
je spokojený, že Jana odjede a on celý víkend neuslyší ani slovo o hotelu. Zajistí hlídání pro děti a taky bude relaxovat. Těší se, že si užije golf s Adamem a Davidem jako za starých časů. Být chvíli slaměným vdovcem vůbec není marné. Marný je Adam. Místo aby balil na greenu slečny, vypráví jim historky o Matýskovi. A David? Ten má plnou hlavu myšlenek jen na jedinou. Svou milovanou kreditku.

 

Děkujeme Chateau Mcely za umožnění natáčení v prostorách zámku.

reklama

reklama