Přešlapy III (13) Šťastné a veselé

V příštím díle v pondělí 29. listopadu ve 21.20 uvidíte: Blíží se Vánoce. Všichni nakupují dárky a plánují společnou štědrovečerní hostinu u Karolíny. David se na ní chystá všem říct, že dostal životní pracovní nabídku a že se se Sašou a dcerkou stěhuje do New Yorku.
Přešlapy III (13) - uvidíte článek
Přešlapy III (13) - uvidíte článek
Prima

reklama

Blíží se Vánoce. Všichni nakupují dárky a plánují společnou štědrovečerní hostinu u Karolíny. David se na ní chystá všem říct, že dostal životní pracovní nabídku a stěhuje se se Sašou a dcerkou do New Yorku.


Petr Vánoce zas tak moc neprožívá. Navíc je naštvaný na Janu. Aniž by se ho zeptala, rozhodla se předělat jeho milovanou zašívárnu v garáži na pokojíček pro Adámka. Jak mu to mohla udělat? Adam už jeden předčasný dárek dostal. Ne od Ježíška, ale od Petry. Dala mu kopačky. Aby nebyl sám a něčím se zaměstnal, pomáhá s přípravou vánoční hostiny a výzdoby Karolíně…


Dívejte se na poslední díl seriálu Přešlapy už v pondělí 29. listopadu ve 21.20 na Primě.


Blíží se Vánoce. Nakupování dárků je v plném proudu a všichni plánují společnou štědrovečerní hostinu. David se chce přátelům pochlubit se svou životní pracovní nabídkou a s tím, že se kvůli ní v únoru stěhuje se Sašou a dcerkou do New Yorku. Netuší, že už to stejně všichni vědí. Aby pomohl Saše, navrhne, že Vánoce si letos bere na starost sám. Nakupuje ozdoby, prskavky, dárky i cukroví. Protože je poněkud nepraktický, není to pro něj jednoduché. Nejtěžší je sehnat hezký stromek. David na to jde doslova od lesa. A nejenže pak nevidí zlaté prasátko, ale málem ani své přátele, kteří na něj čekají u štědrovečerního stolu.


Adam
už jeden dárek dostal. Ne od Ježíška, ale od Petry. Týden před Štědrým dnem mu dala kopačky. Nevadilo jí, že je Adam o patnáct let starší, ale že chce být především doma se synem, zatímco ona by ráda vyrazila do kina, na večeři nebo někam do společnosti, místo aby pořád hlídala Matýska. Adam nechce být sám a navíc se potřebuje něčím zaměstnat, a tak pomáhá Karolíně s pečením cukroví a s výzdobou stromku. Možná se pod stromečkem dočká i nečekaného dárku. Nebo i něčeho jiného. Protože zázraky se dějí, obzvlášť o Vánocích.


Petr
Vánoce zas až tak moc neprožívá. Stejně zase dostane jen hromadu trenek a ponožek. A v rybě budou kosti. Navíc jej pořádně naštvala Jana. Bez jeho vědomí se rozhodla předělat jeho milovanou zašívárnu v garáži na pokojíček pro Adámka. Kam bude chodit s Davidem a Adamem pít pivo? A rozebírat život? Jak mu to mohla udělat? Tohle jí nikdy neodpustí. Ale nakonec je to Petr, pro koho má Ježíšek největší překvapení. Navíc si jej pořádně užije i s Adamem a Davidem. Vždyť do Davidova únorového odjezdu je ještě času dost.

reklama

reklama