Radka odhalila sexuální fantazie

V Přešlapech se tentokrát řešilo choulostivé téma. Jak uspokojit partnerku v posteli a jak sex ozvláštnit, aby to nebolo pořád to samé? Došlo i na soulož v prodejně nábytku!
Přešlapy, postel, Blažek, Norisová, Zuzana 3
Přešlapy, postel, Blažek, Norisová, Zuzana 3
Prima

reklama

David s Karolínou narazili na problémy v sexuálním životě. David se na golfu svěřil Adamovi a poprosil ho o radu. Ten jeho problém tlumočil Petrovi s tím, že se to týká jednoho jeho kamaráda. Petr to ovšem pochopil tak, že má v posteli problémy Adam, a mezi řečí se o tom zmínil manželce Janě. Ta se o tom pak bavila s Karolínou, která mylnou informaci o Adamově impotenci řekla v posteli Davidovi, aby ho po jeho dalším nezdaru utěšila.

 

Na celou věc se Karolína zeptala i nic netušící Radky a David pak řekl Adamovi, že s ním Radka není v posteli spokojená. Adam i Radka se proto vyděsili a snažili se vymyslet, jak toho druhého uspokojit. Adam koupil knihu o sexu a Radka erotické spodní prádlo. Navíc se pak Radka Adamovi svěřila, že by to chtěla dělat na veřejnosti, a tak ji vzal Adam před zavíračkou do prodejny s nábytkem.

 

Petr se nemohl dočkat, až Janě skončí šestinedělí a bude se s ní moct konečně pomilovat. Nejdřív ho ale Jana poslala pro kondomy a nakonec se mu sex s milovanou manželkou stejně nelíbil, protože se z ní po porodu prostě stala mamina. Představoval si při tom rozvernou barmanku.


David, který se po několika postelových nezdarech obával, že je impotentní, se rozhodl svěřit do rukou profesionálky. Protřelá prostitutka mu (za 2 tisíce na hodinu) prozradila, že žádný impotent není. Jen si musí nejprve udělat pořádek v zaměstnání, a pak mu vše půjde i doma. Vymyslel proto geniální strategii jak hospodaření své společnosti zdůvodnit investorovi a doma se pak ke spokojenosti Karolíny změnil v nadrženého tygra. 

 

Bude dál fungovat manželství Jany a Petra? Bude náruživé Karolíně David v posteli stačit i v budoucnu? A čeho se ještě dočkáme od Adama s Radkou? Nenechte si ujít další díl Přešlapů – dnes ve 22:20 na Primě.

reklama

reklama