Zpravodajství TV Prima bude tuto sobotu živě vysílat z Velkého náměstí v Hradci  Králové

Televizní zpravodajství bude stanice přenášet v sobotu 4. června živě přímo z Velkého náměstí v Hradci Králové.
Prima jede 2016 Kolín - Obrázek 23
Prima jede 2016 Kolín - Obrázek 23
archiv FTV Prima

reklama

Jedná se již o sedmou letošní zastávku roadshow Prima jede… za vámi. Kromě živého vysílání zpráv se mohou diváci pobavit na odpoledním doprovodném programu, který začíná od 15 hodin.

Zábavným odpolednem bude provázet moderátor TOP STARu na Primě – Petr Vágner.

Prima jede..2016 JIhlava - Obrázek 6 Foto:

V Hradci Králové vystoupí v rámci bohatého programu Maxim Turbulenc, Janek Ledecký s kapelou nebo například skupina Slza.

Prima jede... Žatec 2016  - Obrázek 29 Foto:

Pro děti jsou přichystány různé soutěže, skákací hrad či malování na obličej.

V 18.55 hod. budou moci diváci sledovat živé vysílání Zpráv FTV Prima, které budou moderovat Karel Voříšek a Klára Doležalová, Krimi zprávy bude moderovat Roman Pech, Divácké zprávy Tomáš Kraus a TOP STARem provede Petr Vágner.

Prima jede..2016 JIhlava - Obrázek 37 Foto:

Po skončení živého vysílání se mohou diváci těšit na autogramiádu Karla Voříška, Kláry Doležalové, Tomáše Krause, Romana Pecha a Daniely Šinkorové. „Těším se na živé vysílání z Hradce, věřím, že opět zažijeme s diváky báječnou atmosféru, tak jako na všech zastávkách,“ říká Petr Vágner, moderátor TOP STARu na Primě.

„Rád bych pozval naše diváky z Hradce a okolí na Velké náměstí, moc se na vás na všechny těšíme,“ zve na akci moderátor Diváckých zpráv Tomáš Kraus.

Prima jede 2016 Kolín - Obrázek 28 Foto:

Na co se můžete v Hradci Králové těšit?

Prima jede plakát Hradec Králové Foto:

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Poslední zastávkou bude 25. června město Havířov.

 

Na každé zastávce se chystá soutěž o zajímavé ceny. „Lidé budou moci soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ zve na akci mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na akci nebude chybět ani stánek regionálního Deníku, kde si budete moct zakoupit své oblíbené noviny. Tímto jste všichni na sedmou zastávku primácké roadshow zváni.

Na akci nebude chybět ani stánek regionálního Deníku, kde si budete moct zakoupit své oblíbené noviny. Tímto jste všichni na šestou zastávku primácké roadshow zváni.

Prima jede za vámi banner Foto:

Staňte se přímými aktéry Zpráv FTV Prima a nahlédněte do zákulisí vysílání.

Zavřený návěs je dlouhý 13,5 m, vysoký 4 m a široký 2,5 m tak, aby přesně odpovídal daným normám. Když se rozloží, jeho rozměry se zvětší zhruba na 13,5 m (včetně tahače) krát 5,5 m. Součástí kamionu je také redakční zázemí, musí se do něj tedy vejít dva počítače pro moderátory, počítač pro produkci a koutek, kde bude maskérna.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

Hradec Králové 4. 6. 2016  Velké nám.
Olomouc11. 6. 2016  Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016  Horní nám.
Havířov25. 6. 2016  nám. Republiky

reklama

reklama