VIDEO Proč sledovat show QI? První diváci vědí

Jen pár minut po vzniku 1. dílu jsme oslovili návštěvníky pražského divadla RockOpera, kde se show odehrává. Jaké jsou jejich dojmy z natáčení u nás historicky vůbec prvního dílu? Poslechněte si je.
Leoš Mareš poprvé v moderuje vlastní pořad - QI
Leoš Mareš poprvé v moderuje vlastní pořad - QI

reklama

Nenechte si ujít premiérový 1. díl QI: Na vše máme odpověď. Vysílá se ve středu večer ve 21.30 na Primě! Z Leošových hostů se můžete těšit na Patrika Hezuckého nebo Adélu Banášovou.

Co se dělo, než poprvé spustili kamery?

„Jsme jako jedna velká rodina. Vy jste diváky prvního dílu. Vůbec prvního v Česku,“ promlouval před natáčením od stolu ve tvaru velkého Q k davu Leoš Mareš. V jeho případě šlo nejen o moderování první dílu, ale i o moderování prvního vlastního televizního pořadu. Většina lidí v publiku na něho překvapeně koukala. Ti, co moderátorův humor již znají, očekávali, v co Leošova vážná řeč vyústí. „Takže... kdybyste si někdo potřeboval půjčit nějaké peníze nebo třeba auto, jsem tady, řekněte si. Nestyďte se. V rodině jsou přeci takové věci běžné,“ prohodil jako o automatické banalitě a ukazovákem si poupravil ofinku, tentokrát natuženou v úhlednou patku.

 

Scéna české QI v plné parádě
Scéna české QI v plné parádě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!