O seriálu

Volné pokračování legendárního tv seriálu Taková normální rodinka podle Fan Vavřincové se po třiceti letech vrací k divákům pod názvem RODINKA a v režii Dušana Kleina. A také s původními herci Janou Štěpánkovou, Danielou Kolářovou a Jaromírem Hanzlíkem v rolích Pavly, Káči a Zdeňka.
O seriálu Rodinka - Obrázek 2 , foto: BIO ILLUSION  - JANA RABENHAUPTOVÁ
O seriálu Rodinka - Obrázek 2 , foto: BIO ILLUSION - JANA RABENHAUPTOVÁ

reklama

Vůbec se nezměnili a je s nimi pořád legrace!

Tohle není normální rodina


Sympatické na tomto setkání je, že dnešní Rodinka „zdědila“ originální smysl pro humor, milou ujetost a zálibu ve ztřeštěných nápadech a že jde pořád o malou komunitu lidí, kteří se mají rádi a pro které je rodina a vzájemná soudržnost na prvním místě. Tedy tradiční hodnoty, na které se dnes už trochu pozapomíná...

Potěší bezesporu i výborné výkony herců, kteří skvěle zapadli do atmosféry Rodinky: Petra Formana, Lenky Vlasákové, Lucie Vondráčkové, Nadi Konvalinkové, Josefa Poláška, Terezy Kostkové, Petra Kostky a dalších.

Jaká je tedy dnes RODINKA?  


Tak například ze Zdeňka (Jaromír Hanzlík) se stal vášnivý pěstitel orchidejí a ještě vášnivější kutil s katastrofickými následky. Pavla (úžasná Jana Štěpánková) zvládá rodinné kolize se stejným klidem jogínského guru, vymyslela si studium na univerzitě třetího věku a nebrání se ani novému vztahu; Káča (Daniela Kolářová) převzala na sebe roli ochranitelky rodiny a domácího krbu a exceluje v tanečních kurzech pro dospělé; dcera Andulka (Lucie Vondráčková) válčí s příliš zvědavou tchýni, ale také si užívá pocitu mateřství! Ta zvědavá tchýně (neodolatelná Naďa Konvalinková) je trochu vlezlá, ale také žensky rafinovaná a pozor! má skvělý recept na to, jak si získat mužského! Raubíř Pavel (Petr Forman) přijde o práci archeologa, tak vezme zavděk postavením zámeckého pána…  Ano a ještě je tu poklad po babičce (hrála ji kdysi Marie Rosůlková), který konečně objeví raubíř v sukních – malá a všetečná Daisy (skvělá dětská hvězdička Agata Zimová).  A samozřejmě se vám bude líbit i Lenka Vlasáková v roli manželky Pavla a jejich dcera Manča (herecký objev – Veronika Svobodová), teenagerka, která zdědila po prababičce autorský talent. Ale místo detektivek píše horory!

 

Režie: DUŠAN KLEIN
Námět a scénář: FAN VAVŘINCOVÁ ve spolupráci s LUCIÍ KONEČNOU
Hudba: Ondřej Brzobohatý
Kamera: Roman Pavlíček
Střih: Jan Svoboda

V hlavních rolích:  

Pavla: JANA ŠTĚPÁNKOVÁ
Káča: DANIELA KOLÁŘOVÁ
Zdeněk: JAROMÍR HANZLÍK

Dále hrají:  

PETR FORMAN, LUCIE VONDRÁČKOVÁ, LENKA VLASÁKOVÁ, JOSEF POLÁŠEK, NAĎA KONVALINKOVÁ, RADEK ZIMA, MARKÉTA FROSSLOVÁ, JAKUB SLACH, TEREZA KOSTKOVÁ, PETR KOSTKA, VERONIKA SVOBODOVÁ, FRANTIŠEK NĚMEC, AGÁTA ZIMOVÁ a další (a také želvičky POLDINKY a pes ALARM).

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!