Výherci soutěže o dárkové koše Albert ze 3. - 8. dílu Rozpal to, šéfe!

Blahopřejeme těmto výhercům:
Při vaření pro hodně lidí je důležité, aby příprava byla snadná
Při vaření pro hodně lidí je důležité, aby příprava byla snadná
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výherci z 8. dílu:

Ladislav Glofák, Ostrava 30, 700 30

Marie Oršulíková, Praha 5, 150 57

Alexandra Kutová, Kladno, 272 01

Petr Sněhota, Havířov - Šumbark, 736 01

Renata Kolková Kurdějov, 693 01

Roman Šťastný, Svatobořice-Mistřín, 696 04

Břetislav Jurečka, Klatovy, 339 01

Zdeńka Kalašová, Bechyně, 391 65

Romana Šulcová, Nové Město pod Smrkem, 463 65

Karel Forcek, Břidličná, 79351

 

Výherci ze 7. dílu:

Muselíkovi, Brno, 616 00

Marie Zemanová, Praha 4, 148 00

Eva Röhrichová, Jihlava, 586 01

Hana Heková, Chomutov, 430 04

Petra Klímová, Český Dub, 463 43

Pavel Eis, Chotěboř, 583 01

Miroslav Červenka, Praha 10, 109 00

Dana Hrušková, Dřevohostice, 751 14

Jana Kotnourová, Tábor, 390 02

Kateřina Šimková,  Písek, 397 01

 

Výherci ze 6. dílu:

Peter Bodnár, Mladá Boleslav, 293 01

Libuše Kalinová, Blovice, 336 01

Pavel Vejvoda ml., Krušovice, 270 53

Petra Šťastná, Praha 8, 180 00

Josef Hanáček, Račice nad Trotinou, 503 03

Eliška Pařízková, Brno, 628 00

Květoslava Wienerová, Nový Rychnov 77, 394 04

Eva Janková, Olomouc, 779 00

Pavlína Fáberová, Jesenice-Horní Jirčany, 252 42

Ludmila Menclová, Úpice, 542 32

 

Výherci z 5. dílu:

Lukáš Lacko Bulharská 10, Praha 10, 100 00
Jiřina Chaloupská Psinice 30, Libáň, 507 23
Kristýna Malkusová Loučovice 101, Loučovice, 382 76
Dana Hrušková Mlýnská 299, Dřevohostice, 751 14
Viktor Darebný Benešova 633, Kutná hora, 284 01
Veronika Vaníčková Mikulovská 100, Lednice, 691 44
Václava Draslarová Ruzyňsklá 59/586, Praha 6, Liboc, 161 00
František Procházka Nový Kramolín 28, okr. Domažlice, 344 01
Věra KrunčíkováLukáš Lacko Bulharská 10, Praha 10, 100 00Jiřina Chaloupská Psinice 30, Libáň, 507 23

Kristýna Malkusová, Loučovice, 382 76

Dana Hrušková, Dřevohostice, 751 14

Viktor Darebný,  Kutná hora, 284 01

Veronika Vaníčková, Lednice, 691 44

Václava Draslarová , Praha 6, Liboc, 161 00

František Procházka, okr. Domažlice, 344 01

Věra Krunčíková, Jablonné nad Orlicí, 561 64

Radek Šťastný, Mistřín, 696 04


Výherci ze 4. dílu:

Michal Štejma Ústecká 2920, Česká Lípa, 470 01

Věra Gajdošová Slavíkova 4419/30, Ostrava Poruba, 708 00

Jaroslav Štencl Velký Dřevíč 167, Hronov, 549 34

Lenka Drahošová Na Zlatnici 22, Praha 4, 147 00

Milada Vittišová Bohutín E7, 262 41

Mirka Kouparová Žižkova 745, Havlíčkův Brod, 580 01

Jana Alinová Riegrova 741, Česká Skalice, 552 03

Miroslav Červenka Pražská 237, Písek, 397 01

Roman Zajac Osvoboditelů 416, Ivanovice na Hané, 683 23

Ivana Šrajerová Jaselská 125, Mladá Boleslav, 293 01

 

Výherci ze 3. dílu

Ilona Vejvodová Na Brance 190, Krušovice, 270 53

Milada Holková Školní 33, Petřvald, 735 41

Hana Lasková Řipská 17a, Brno, 627 00

Jiří Straka Schwaigrova 27, Brno, 617 00

Anna Nedvídková Zemědělců 88, Tuchlovice, 273 02

Sońa Jonasová Mírové nám. 106, Dobříš, 263 01

Lenka Melzerová Bořislav 11, Teplice, 415 01

Eva Tatýrková U plovárny 454, Krupka 3, 417 41

Lydie Kramertová Údolní 66, Miroslav, 671 72

Miloslav Měřička Domanovická 1735, Praha 9, Újezd nad Lesy,190 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama
Reklama