ŠÉFKA: Chceš šéfovat? Skoč!

Reality show ŠÉFKA je v polovině. O místo manažera módní značky Nora Mojsejová Fashion bojuje ještě 11 zájemců. Kdo z nich odejde v šestém díle se slovy „U mňa si skončil!“? Dozvíte se v neděli 10. dubna ve 21.10 na Primě.
Šéfka - skok
Šéfka - skok
Prima

reklama

Vaiva, Marcela, Marko, Pavel, Michal, Barbora, Markéta, Anna, Zoltán, Miroslav a Honza už vědí, že od velké šéfky Nory Mojsejové mohou čekat jakékoliv zadání. Budou překvapeni skokem na laně z několika metrů nad vodou? A aby to nebylo tak lehké, je k tomu třeba ještě chytit láhev s co nejvyšší dolarovou hodnotou.
 

Létat nad vodou na laně chce dávku odvahy. Mají ji ti, kteří touží po kontraktu za 100 tisíc dolarů? Rozhodování skočit není lehké. Jeden z „nebojácných“ mužů to dokonce komentuje slovy: „Jsem posera. Ale když skočila i Anna...“ Opravdu nakonec udělal skok do neznáma?

 

Pánové vůbec mají se splněním tohoto adrenalinového úkolu těžkosti. Další se po skoku dokonce přizná, že si mezi lany skřípnul rozkrok.
 

Šéfka Nora Mojsejová snahu jedenáctky bojovníků nakonec zhodnotí lakonickým konstatováním: „Měli jste nechat skočit Braňa. Ten jak vidí láhev, tak po ní hned skáče!“


Na konci šestého dílu Šéfka zvolí tým leadery a také prohází jednotlivé členy týmů. Kdo z toho není nadšen a odchází se slovy „Budu muset makat, jestli nebudu chtít dostat do huby.“?

Uvidíte už v neděli 10. dubna ve 21.10 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!