Extra ukázka: Z toho se Martin zblázní. Andy randí v seriálu Sestřičky s úhlavním nepřítelem!

Pamatujete si, jak dopadla kariéra Martina coby trenéra biatlonové reprezentace? Dost neslavně! A nyní jeho dcera začíná randit s někým, kdo je za Martinův pád přímo zodpovědný. Jak se bude na partnera své dcery tvářit? Na to se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě ve 14. epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód.
Andy začne v seriálu Sestřičky Modrý kód randit
Andy začne v seriálu Sestřičky Modrý kód randit
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Až donedávna se Andy Kratochvílová ani moc netvářila, že by měla o kluky zájem. Jak ale její máma Míša vypozoruje, cosi se změnilo. Ne, že by snad svoji dceru sledovala, to je pod její úroveň, nicméně čirou náhodou Andy s jejím novým objevem v parku zahlédne. A bude se hodně divit.

Andy totiž nerandí jen tak s někým, ale se synem podnikatele Hrbka. Ano, toho Hrbka, který stojí za Martinovým vyhazovem z reprezentace. Míša ale bude řešit jinou věc – má, či nemá Martinovi říct pravdu? S kým jiným by to měla probrat, než se svými kamarádkami Mery a Emou. Co jí poradí?

Podívejte se na sestřih ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Sestřičky Modrý kód (14): Úhlavní nepřítel
Sestřičky Modrý kód (14): Úhlavní nepřítel

Míše se samozřejmě spojení Andy a Hrbka vůbec nelíbí, nicméně mladý Hrbek ji poměrně hodně překvapí. Také Andy se dušuje, že její partner se od svého otce zásadně odlišuje.

Sledujte, jak Hrbek zaskočí Míšu přímo v nemocnici:

Sestřičky Modrý kód (14): Budoucí zeť
Sestřičky Modrý kód (14): Budoucí zeť

Za jakých okolností se Martin pravdu nakonec dozví? Za těch nejhorších – odchytne si ho sám Hrbek! Tohle nedopadne dobře…

Podívejte se na to ve 14. epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo již nyní on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama