Extra video: Sestřičky Bára a Katka se vzepřou Libuši. Návštěvu márnice jí vrátí klystýrem

Na rubavském urgentním příjmu začíná houstnout atmosféra. Zdravotní sestra Libuše, pod kterou pracovním zařazením spadají také Katka a Bára, si na dvě mladé sestřičky vyloženě zasedla. Jenže teď přichází čas zasloužené pomsty. Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód nebo už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.
Libuše si v seriálu Sestřičky zasedne na Katku a Barču
Libuše si v seriálu Sestřičky zasedne na Katku a Barču
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Bára s Katkou se obě snažily se svou nadřízenou Libuší vycházet. Bohužel se to moc nedaří a Libuše dává holkm pořádně zabrat. Když už to konečně vypadalo, že si situace sedne, vytasí se Libuše s dalším neproveditelným a nepříjemným úkolem.

Zaúkoluje Katku s Barčou, aby se vypravily do márnice, kde na těle zemřelého mají najít chybějící náramek. Samozřejmě se potom ukáže, že si Libuše celou záležitost vymyslela. 

Sestřičky Modrý kód (6): Výlet do márnice
Sestřičky Modrý kód (6): Výlet do márnice

Tohle jí holky nedarují. Když na urgent přiváží skupinu pacientů po otravě jídlem, rozhodne Mery o tom, že jim má Libuše provést klystýr. Libuši se ale do podobné záležitosti nechce, a proto jí zaúkoluje Báru s Katkou. Holky jí to ale tentokrát nedarují.

Podívejte se na extra ukázku ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Sestřičky Modrý kód (6): Klystýr od Libušky
Sestřičky Modrý kód (6): Klystýr od Libušky

Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama