Jak to dopadne mezi Mery a Davidem? Opravdu Mery zvažuje, že by spolu utekli? Podívejte se na to v seriálu Sestřičky

David Hofbauer v poslední epizodě seriálu Sestřičky vyzval Mery, aby spolu utekli. Mery samozřejmě tento návrh, jakkoliv šíleně působil, niterně zasáhl. Jak se celá záležitost vyvine? To sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě vašeho oblíbeného seriálu!
Mery a David Hofbauer v seriálu Sestřičky
Mery a David Hofbauer v seriálu Sestřičky
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Davida Hofbauera postihla cévní mozková příhoda. A ve slabé chvilce navrhl Mery, ať spolu utečou a stráví život společně. Jakkoliv ho Mery odmítla, samozřejmě jí celá situace vrtá hlavou, jakkoliv je nyní šťastně vdaná za Michala Tomáška. Ale i její kamarádky Míša a Ema si začínají všímat, jak Mery Davidova přítomnost zasáhla.

Mery má pocit, že by si s Davidem měla vzájemný rozhovor vysvětlit. Podpořena Míšou a Emou si s Davidem pohovoří, nicméně výsledek ji úplně nenadchne….

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Sestřičky:

Sestřičky Modrý kód (18): Mery si naběhla u Davida
Sestřičky Modrý kód (18): Mery si naběhla u Davida

Lukáš Hartman sice odmítl Danyho nabídku, aby společně zjistili, jaká data se nacházejí na audiokazetách nalezených v Rosťově pozůstalosti. Dany ale nakonec přece jen začne v záležitosti pátrat a zjištění jsou více než překvapivá!

Sledujte upoutávku další epizody Sestřiček:

Sestřičky Modrý kód (18) - upoutávka
Sestřičky Modrý kód (18) - upoutávka

Katka Kinská stále řeší, jak je možné, že nemá kompatibilní krevní skupinu se svým otcem. Na rodinné večeři u příležitosti třicátého výročí setkání svých rodičů konečně dochází k zásadní informaci. A hned začne dále pátrat. Dokonce kontaktuje muže, o němž se dozvídá, že by mohl být jejím otcem. Místo toho však přichází na urgent jeho dcera...

Sestřičky Modrý kód (18): Katčina sestra
Sestřičky Modrý kód (18): Katčina sestra

Další epizodu seriálu Sestřičky sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Míša bude mít na krku v seriálu Sestřičky problém na krku

Míša zachrání Martinovu sestru. Sama si ale naběhne. Sledujte Sestřičky!

reklama

reklama