Lukáš se nečekaně zastane holek a vystoupí proti Libuši. Ta mu bude v seriálu Sestřičky hrozit vyhazovem

Že si zdravotní sestra Libuše na Báru s Míšou zasedla, to je očividné. Tentokrát ale zajde až příliš daleko. Nečekaně do odnese Lukáš, který se holek zastane. Podívejte se na to ve středu v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou můžete sledovat od 20.15 na Primě.
Libuše si na Lukáše v seriálu Sestřičky Modrý kód zasedně
Libuše si na Lukáše v seriálu Sestřičky Modrý kód zasedně
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Mery je na svatební cesty a Libuše ji aktuálně zastupuje v pozici vrchní sestry. Chápe to jako skvělou příležitost pro to dopřát Báře s Katkou další dávku buzerace. Když se dozví, že na urgentní příjem přivážejí dva bezdomovce po rvačce, vyšle sanitáře přeskládávat do skladu respirátory. Na Báru s Katkou tak zbývá nepříjemná povinnost oba pacienty umýt.

Libuše nicméně nedomyslí, že dva rozhádaní bezdomovci, ještě pod vlivem alkoholu, by na Báru s Katkou mohli zaútočit, a přesně to se stane. Naštěstí je svědkem činu Lukáš, který si s agresivními vejlupky poradí. Když mu ale dojde, že se o ně musely starat samy sestřičky, s Libuší si to bez ohledu na vzájemný pracovní vztah vysvětlí.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Sestřičky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky Modrý kód (13): Lukáš se zastane holek

Libuše se samozřejmě Lukášovo chování dotkne a rozhodne se mu pořádně zaškodit, tohle si k ní troufat nebude. Jednoho z bezdomovců proti Lukášovi poštve, aby si na něj stěžoval. Jenže dojde k nečekanému dějovému zvratu. Jakému?

Na to se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód!

reklama

reklama