Major Hartmanová ze seriálu Sestřičky Modrý kód srovná všechny kriminální živly v Rubavě

Rubava, a zejména nechvalně proslulé sídliště Ronďák, nepatří mezi nejpohodovější místa k životu. Sociálně vyloučené lokality životu na hraně společnosti přímo nahrávají. Teď mají ale kriminální a jiné živly utrum. Přichází totiž major Hartmanová! Seznamte se s ní už teď v ukázce ze seriálu Sestřičky Modrý kód, který Prima v předpremiéře vysílá již tuto sobotu 28. srpna ve 20.15.
Major Hartmanová a její vnuk Lukáš v seriálu Sestřičky Modrý kód
Major Hartmanová a její vnuk Lukáš v seriálu Sestřičky Modrý kód
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Naďa Hartmanová je bývalá policistka a ne jen tak ledajaká. Ač nyní v důchodu, potěru nezákonných aktivit se věnuje stejně jako v době, kdy vedla Oddělení obecné kriminality. Její vnuk Lukáš má pro tyto aktivity pochopení, sám má ovšem se své babičky, která dokáže dštít síru, mnohdy strach. Nebo to alespoň umně předstírá!

Posuďte to ve videu ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky Modrý kód (1): Poručík Hartmanová

Major Hartmanová se snaží na Ronďáku vystopovat známou „firmu“, místní kapsářku, která za přihlížení Hartmanové okradla nic netušící dvojici milenců v parku. Na Ronďák by si pro ni samozřejmě major Hartmanová došla sama, v honbě za zlodějkou si ale pochroumala nohu. Musí proto vyslat své vnuka Lukáše.

Ten babičce nevzdoruje, sám má totiž mnohem vážnější věc, kterou s ní musí probrat. Rozhodl se totiž z finančních důvodů přerušit studium medicíny. A s tím Naďa Hartmanová kategoricky nesouhlasí. Nepříznivá finanční situace rodiny ale evidentně nepřipouští jinou možnost…

Jak zamíchá nedostudovaný lékař Lukáš osudy na rubavském urgentním příjmu? A jak major Hartmanová zamává s nekalými živly v Rubavě? Na to se podívejte v první epizodě nového seriálu Sestřičky Modrý kód, který Prima vysílá exkluzivně v předpremiéře v sobotu 29. srpna ve 20.15.

Přečtěte si rozhovor s představitelkou major Hartmanové, Danielou Kolářovou:

Video VIP Zprávy: Daniela Kolářová

Exkluzivní rozhovor s Danielou Kolářovou: O prvním kovbojovi i cigaretě v sedmi letech

Poté sledujte Sestřičky Modrý kód na Primě již v pravidelném čase vždy v pondělí a ve středu ve 20.15. A samozřejmě se budete těšit i na online předpremiérové epizody v iPrima Videopůjčovně!

reklama

reklama