Sabina Laurinová se bude v seriálu Sestřičky vdávat. Nebo ne? Podívejte se na rozhovor

Sabina Laurinová je jednou z hlavních postav seriálu Sestřičky Modrý kód a byla i u zrodu původního seriálu Modrý kód. Nyní to vypadá, že se na její postavu vrchní sestry Mery usměje štěstí. Konečně se jí dostane žádosti o ruku od muže, kterého miluje. Jak žádost dopadne? Sabina Laurinová to prozrazuje ve videorozhovoru. Epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód, kde k žádosti o ruku dojde, sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!
Podívejte se na rozhovor se Sabinou Laurinovou ze seriálu Sestřičky Modrý kód
Podívejte se na rozhovor se Sabinou Laurinovou ze seriálu Sestřičky Modrý kód
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Postava Sabiny Laurinové Mery Černá neměla v seriálu Modrý kód, potažmo Sestřičky Modrý kód na muže moc štěstí. Jejím prvním partnerem byl historicky Viktor Žák. Vztah s alkoholikem ji nicméně natolik zdeptal, že dávala přednost single životu. Pak se na urgentním příjmu objevil svérázný David Hofbauer. I přesto, že se zpočátku vzájemně nemohli vystát, jejich antipatie se přeměnily na sympatie a dokonce lásku. Připomeňte si jejich sblížení v sestřihu ze seriálu Modrý kód!

Ani s Davidem to ale Mery nevydrželo, David dal totiž přednost kariéře a přestěhoval se do Velké Británie. Nyní to vypadá, že Mery konečně našla své štěstí v náruči Michala Tomáška. Oproti Davidovi si ale moc nepomohla, Michal je podobně jako Hofbauer samorost k nezastavení. Nyní je vinou úrazu při záchranářské akci upoután na lůžko. Po vážném zranění a život ohrožující operaci si srovná priority a rozhodne se požádat Mery o ruku. Podívejte se na extra ukázku ze středeční epizody!

O tom, jak se žádost o ruku natáčela a jak si natáčení užili její dva hlavní protagonisti, se rozhovořila představitelka Mery Sabina Laurinová. A jak to má se svatebními tradicemi sama Sabina?

Sledujte rozhovor se Sabinou Laurinovou alias Mery ze seriálu Sestřičky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky Modrý kód (3): Sabina Laurinová o svatbě Mery a Michala

Na to, jak žádost o ruku dopadne, se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v premiérové epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód. Nebo si 3. epizodu zkoukněte v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama