Silvestr se Sestřičkami na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu

Silvestr se Sestřičkami nabídne posluchačům regionálních stanic Českého rozhlasu dvouhodinové setkání se Sabinou Laurinovou, Kristýnou Frejovou a Igorem Chmelou. Startujeme spolu s moderátory pořadu Naďou Konvalinkovou a Patrikem Rozehnalem poslední den v roce, tedy na Silvestra, v 18 hodin.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima online.
FTV Prima

reklama

Hned na úvod nám naši hosté, protagonisté seriálu Sestřičky, prozradí, s jakými lékařskými termíny mají největší problémy, kde se seriál natáčí, jak se učí texty, zda používají taháky a kdo jim radí s odbornými termíny. Sabina Laurinová zavzpomíná na první natáčecí den a také se přizná, že svou první zdravotní sestru hrála už jako mladá holka, a to díky režisérovi Jaromilu Jirešovi. "Dostala jsem celoživotní školu ve stlaní a převlíkání postelí." Se stlaním ale prý mají potíže i její seriáloví kolegové.

Kristýna Frejová se zase přiznala, že je mistr na znečištění seriálového kostýmu, kterému říkají "hazuka". Často na sebe převrhne kávu nebo ho zašpiní make-upem. Ovšem jeho nošení má podle ní jednu zásadní výhodu: "Ono to skryje leckterý špíček." Každý z herců má prý dva takové kostýmy. 

Igor Chmela jako seriálový primář a anesteziolog nám přiblíží, jak se točí operační scény. Operace mozku se prý točí pomocí melounu a prasečích vnitřností. Na otázku Marka Němce a Romana Zacha, co mají dělat s pinzetou v ruce, prý odborná poradkyně prohlásila: "Vůbec nic!" 

Patrik Rozehnal a Naďa Konvalinková trojici silvestrovských hostů také vyzkouší ze znalostí nemocničního slangu. Na řadu přijdou i slavné herecké přeřeky. A na závěr uslyšíte děkovnou písničku, kterou chtějí herci ze seriálu Sestřičky poděkovat všem lékařům a sestrám, kteří nasazují své životy v opravdových nemocnicích. Nenechte si ujít veselé seriálové i herecké povídání v Silvestru se Sestřičkami – začínáme na regionálních stanicích Českého rozhlasu poslední den tohoto roku v 18 hodin!

Hosté silvestrovské talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Program televize Prima na Silvestra a Nový rok

reklama

reklama