David Hofbauer je fakt šílenec. V seriálu Sestřičky se o tom přesvědčí pacient, co přišel o oko

David nepůjde pro Kyklopa či bratra Žižku daleko. A mladý pacient jeho fórky nebude vůbec zvládat, stejně jako polovina nemocničního personálu. Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.
David Hofbauer leží v seriálu Sestřičky v nemocnici
David Hofbauer leží v seriálu Sestřičky v nemocnici
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

David Hofbauer je geniální doktor, stejně tak je ale trochu i blázen. A začínají se o otm přesvědčovat všichni na urgentu, kteří ho neznají z minulosti, zejména Míša Kratochvílová, která vůbec nechápe, jak se do podobného kořena mohla zamilovat zrovna „upjatá“ Mery, známá svou pořádkumilovností.

K Davidovi na pokoj přiváží nového pacienta. Mladému muži jeho bratr na golfu vypíchl oko. Muž se se ztrátou oka nemůže vyrovnat a podléhá depresím v podobě pláče a hysterie. Na to David není ani trochu zvědavý a ze svého spolunocležníka si začne dělat drsnou legraci.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Sestřičky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (20): David je magor

Svědkem jednoho z jeho výstupů se stane i sestřička Míša, které se podobné chování vůbec nelíbí. Jenže i David Hofbauer dokáže všechny včetně pacienta a Míši překvapit.

Jak? To se dozvíte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!