Ema Vlčková se v seriálu Sestřičky opije na mol a vyrazí operovat. Co se stalo?

Ema je zodpovědná lékařka, který by nikdy neohrozila pacienta. Co se tak hrozného muselo stát, že na operační sál vyrazí s notnou dávkou alkoholu v krvi? Podívejte se na to v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód už ve středu ve 20.15 na Primě.
Ema Vlčková chce v seriálu Sestřičky Modrý kód dítě
Ema Vlčková chce v seriálu Sestřičky Modrý kód dítě
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Život Emy Vlčkové je v poslední době jako horská dráha. Silná, emancipovaná lékařka začíná zvažovat, že život osamělé vlčice možná není úplně to, po čem touží. Dokonce už se snažila najít i správné muže, respektive spíš nevědomého dárce, který by ji při nezávazném sexu oplodnil.

Tento plán jí ale nevyšel, proto se upnula k jinému řešení – k adopci, k níž ji inspiroval případ jedné z jejích pacientek. Ema už si dokonce vyhlédla v kojeneckém ústavu malou holčičku, kterou by si chtěla osvojit. Jenže realita je neúprosná. Jak se dozví od Viktora Žáka, který má s adopcí díky Vali dost zkušeností, ve svém věku a svobodném stavu už nemá šanci si holčičku osvojit. Tohle bude pro Emu velká rána, kterou se rozhodne zhojit alkoholem…

Naneštěstí, nebo spíš naštěstí ji v tomto stavu zahlédne Lukáš, který uvědomí Rasputina, a oba společně zasáhnou.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky Modrý kód (15): Opilá Ema jde na sál

Ve středu ve 20.15 na Primě se v seriálu Sestřičky Modrý kód přesně dozvíte, co Emu tak ranilo. Nepůjde ale jen o negativitu, Emě nakonec přece jen svitne naděje. Od koho?  

reklama

reklama