Exkluzivní ukázka ze seriálu Sestřičky: Saša to nové sestřičce Katce pořádně osolí

Nový seriál Sestřičky Modrý kód míří na obrazovky. Přinášet bude nové příběhy nových i dobře známých postav ze seriálu Modrý kód. Těšit se můžete třeba na Sašu Růžičkovou, která, jak má v povaze, to nově příchozím sestřičkám dokáže znepříjemnit. Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce a seriál Sestřičky Modrý kód sledujte poprvé v předpremiéře sobotu 29. srpna od 20.15 na Primě!
Po prvním dni v práci bude Katka v seriálu Sestřičky Modrý kód dost demotivovaná
Po prvním dni v práci bude Katka v seriálu Sestřičky Modrý kód dost demotivovaná
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Katku Kinskou a její kamarádku Barču čeká první den na rubavském urgentním příjmu. Katka i Bára jsou po škole natěšené a do práce se těší. Barča se s ničím nemaže, za to pro citlivou Katku bude první den hodně náročný.

Nejenže se přímo na urgentním příjmu setká s Matym Bojanem, s nímž se zná z dětství a jehož přivítání rozhodně nelze považovat za vřelé, ale hlavně se při práci hned střetne se Sašou Růžičkovou. Ta si nebere servítky a vůči nováčkům je spíš ostřejší než shovívavá. Katce její první den na urgentu pořádně osolí.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Sestřičky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky Modrý kód (1): Saša to Katce první den osolí

První epizodu seriálu Sestřičky Modrý kód sledujte v sobotu 29. srpna ve 20.15 na Primě. Poté Sestřičky sledujte každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě. A samozřejmě se můžete těšit také na předpremiérové epizody, které můžete sledovat on-line v iPrima Videopůjčovně!

reklama

reklama