Extra ukázka: Studenti v rodině Kratochvílů v seriálu Sestřičky. Bude studovat Míša, nebo Martin?

Kratochvílovi jsou pohodová rodinka. Nyní to ale vypadá, že období pohody končí. Na studia se totiž chystá jak Martin, tak sestřička Míša. Jenže domácnost dva studenty neutáhne… Kdo si nakonec bude muset nechat zajít chuť? Seriál Sestřičky sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.
Míša nebo Martin? Kdo se v seriálu Sestřičky vrátí ke studiím?
Míša nebo Martin? Kdo se v seriálu Sestřičky vrátí ke studiím?
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Míša Kratochvílová na urgentním příjmu zastoupí primáře Viktora Žáka. Ten je totiž pohlcen mediální sebeprezentací v televizi a zapomene trpícímu pacientovi předepsat anestetika. Míša zakročí sama a pacientovi předepíše anestetika, aniž by na to měla coby zdravotní sestra právo. I když celou věc dělala pro blaho pacienta, je jasné, že negativním důsledkům a výtkám od primáře se nevyhne.

Viktor Žák ale Míšu překvapí. Nejenže jí nijak zvlášť nevyčiní, ale dokonce jí nabídne, zda by neměla zájem podstoupit kurz Akreditovaná zdravotní sestra. Tak tohle tedy Míša nečekala ani v nejmenším, a stejně to překvapí i její kamarádky Mery a Emu.

Podívejte se na video ze seriálu Sestřičky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky Modrý kód (7): Sestřičky akreditovaná sestra

Vypadá to tedy, že Míša na nabídku studia přistoupí. Jenže to ještě neví, co ji čeká doma. Také její manžel Martin se rozhodne věnovat se studiu, aby se konečně mohl vrátit do reprezentace. Oba ale studovat nemohou, to by jejich domácnost lehla popelem.

Jeden z nich se tedy s myšlenkou na studia bude muset rozloučit. Kdo ostrouhá, Míša, nebo Martin? To se dozvíte v 7. epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, kterou Prima vysílá ve středu ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!