Hvězda Sestřiček Marek Němec po mrtvici: Slintám během natáčení

Pacienta po mozkové příhodě udělali scenáristé seriálu Sestřičky z herce Marka Němce. Jeho postava David Hofbauer v uplynulém díle prodělal mozkovou příhodu, a tak se herec několika díly proležel na nemocničním lůžku. Kdo by si myslel, že si v práci odpočinul, mýlil by se… Marka Němce sledujte v seriálu Sestřičky každé pondělí a středu na Primě od 20:15.
David Hofbauer po mrtvici
David Hofbauer po mrtvici
FTV Prima/Sestřičky

reklama

I když svoji pracovní dobu Marek Němec během natáčení právě vysílaných dílů seriálu Sestřičky prakticky proležel, z práce domů odpočatý rozhodně nechodil.

Mery a David
Autor: FTV Prima/Sestřičky Mery a David

„Hofbauerovi šlo o život. Zahořel v domě, a tak se ve špitálu ocitl jako pacient. Ke všem komplikacím se přidala mozková příhoda, po které mu zůstane nemocná ruka a svěšený koutek. Takže leží v posteli a je drsnej,“ vysvětluje Marek Němec.

Bezmocný David Hofbauer
Autor: FTV Prima/Sestřičky Bezmocný David Hofbauer

„Je docela těžké mluvit se svěšeným koutkem a slintat. Ale užili jsme si s tím spoustu legrace, které jsme nechali i v ději. Hofbauer bude ještě drsnější, než býval. Říkám mu chromajzl – doktor House. A kolega Saša Rašilov ho přejmenoval na Housebauera. Pořád bude mít tendence mizet a vracet se. Hlavně kvůli Mery (Sabina Laurinová), pořád ho to k ní táhne, pne to mezi nimi, uvidíme, kam až se to dopne a jestli to pak dopne,“ prozrazuje Němec.

Sledujte video z pondělní epizody seriálu Sestřičky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (18): Mrtvice David Hofbauera

Jak se vypořádal s nelehkou úlohou, uvidí diváci seriálu Sestřičky poprvé v pondělí ve 20:15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!