Klára Cibulková o roli v seriálu Sestřičky: Pikantní scénář? Žádný problém!

Role svérázných holek, které nejdou pro ostré slovo daleko, jako by byly drobné blondýnce Kláře Cibulkové souzené. S právničkou Zuzanou Kratochvílovou v seriálu Sestřičky ale Klára Cibulková získává nové obzory. V dnešním díle se musela vypořádat s pikantním scénářem, který jí předepsal řešení zlomeného penisu jako pracovního úrazu gigola. Dívejte se na Primě ve 20:15.
Klára Cibulková a Kristýna Frejová v seriálu Sestřičky
Klára Cibulková a Kristýna Frejová v seriálu Sestřičky
FTV Prima/Sestřičky

reklama

„Vůbec nevím, co já, křehká blondýna, vyzařuju, že mě už poněkolikáté oslovují do rolí takhle rázných ženských. Zuzana Kratochvílová je razantní právnička, která si s chlapy nedělá těžkou hlavu, je neskutečně cynická a ironická. Nechci říct, že je to vyloženě kráva, i když…“ směje se Klára Cibulková.

Podívejte se extra ukázku ze seriálu Sestřičky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (22): Pikantní problém

„Baví mě, je vyhraněná, tím pádem je co hrát. Když jsem do Sestřiček vstupovala, nevěděla jsem, s kým se potkám, a o své postavě jsem měla jen pár informací. Udělalo mi velkou radost, když jsem se dozvěděla, že budu točit s Petrem Vaňkem. A teď jsme se nad tématem zlomeného penisu potkaly i s Kristýnkou Frejovou. Pro nás to nebylo nové téma, hrajeme spolu v představení Cry baby cry a to je v podstatě celé o penisech. Díky těmto obrazům jsme alespoň nevyšly ze cviku,“ říká herečka s tím, že natočit úvodní scénu, ve které Adéle Gondíkové objasňuje klientův problém, nebylo ale vůbec jednoduché.

Klára Cibulková v seriálu Sestřičky
Autor: FTV Prima/Sestřičky Klára Cibulková v seriálu Sestřičky

„Několikrát jsme se při zkoušce ,odprdlyʽ, ale na ostrou jsme se namotivovaly a prostě to daly,“ vzpomíná Cibulková, pro kterou je natáčení Sestřiček v téhle době jedním z mála příjmů. „Zkouším ještě dvě divadelní představení, ale nikdo neví, kdy je budeme moct odehrát,“ dodává Cibulková, která jinak tráví čas učením se svými dvěma dětmi. „Magdalénka je v páté třídě a Matyáš se dostal na šestileté gymnázium, takže v první vlně jsme se připravovali na přijímačky. Bylo to strašný, ale v něčem přínosné, osvěžila jsem si znalosti z dějepisu, přírodopisu, matematiky a pravopisu. A myslím, že dosud jsme spolu nikdy takhle intenzivně nebyli,“ uzavírá herečka.

Klára Cibulková v seriálu Sestřičky
Autor: FTV Prima/Sestřičky Klára Cibulková v seriálu Sestřičky

Kláru Cibulkovou uvidíte v Sestřičkách dnes ve 20:15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!