Nová tvář seriálu Sestřičky: Václav Jiráček má na padouchy monopol!

Do seriálu Sestřičky vstoupila nová postava, která rozvíří klidné rubavské vody. Roli nevlastního bratra Adély Gondíkové, muže s tajemnou minulostí, tvůrci svěřili herci Václavu Jiráčkovi, kterého filmoví i televizní diváci znají z rolí vrahů a kriminálníků. Jeho osudy sledujte každou středu a pondělí od 20:15 na Primě.
Václav Jiráček a Adéla Gondíková
Václav Jiráček a Adéla Gondíková
FTV Prima/Sestřičky

reklama

Do seriálu Sestřičky vstupuje Václav Jiráček alias Tomáš Husárek s tajemstvím. „Hraju nevlastního bratra Adély Gondíkové, tedy Míši Kratochvílové, o kterém dosud neměla ani tušení. Zjeví se tam, ale to nebude jediné překvapení, které do její rodiny vnese. Tomáš je komplikovaná osobnost, a já tyhle typy hraju rád. Přijde mi mnohem zajímavější hrát psychologicky složité charaktery, které se pohybují na hraně zákona, desatera i nepsaných pravidel,“ říká Jiráček s tím, že role padouchů jsou mu zřejmě předurčené. „Nemám odpověď na to, proč mi takové postavy filmoví a seriáloví tvůrci svěřují. Ve svém životě rozhodně takový nejsem. Naopak se snažím žít tak, abych se do situací ze scénářů nikdy nedostal,“ tvrdí.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Sestřičky: 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (30): Nová postava Václav Jiráček

Václav Jiráček zazářil také v seriálu televize Prima Přístav. Připomeňte si jeho postavu a svůj oblíbený seriál v archivu iPrima. Když se registrujete, užijete si Přístav a další seriál 24 hodin bez reklam a s dalšími skvělými výhodami:

Adéla Gondíková se coby zdravotní sestra Míša dozvídá, že jí umřel otec, s nímž se od dětství nestýkala. O tom, že na dědictví po otci jsou dva, že po světě běhá její nevlastní bratr, neměla ani zdání.

Připomeňte si Václava Jiráčka ve snímku Lidice!

„Ocitl se tady jako zjevení. Vůbec jsem netušila, že má Míša nějakého bratra. Dělali si ze mě v maskérně legraci, jestli tím tajemným bratrem nebude můj skutečný bratr Dalibor. Ale není tomu tak, a to vůbec nevadí, protože Vašek Jiráček mi bratra hraje skvěle. Známe se strašně let, ani nechci počítat kolik…“ směje se Adéla Gondíková. To Václav Jiráček by se dopočítal. Jejich první setkání si totiž pamatuje úplně přesně.

Václav Jiráček a Adéla Gondíková
Autor: FTV Prima/Sestřičky Václav Jiráček a Adéla Gondíková

„Poznal jsem ji, když jsem byl na civilní službě v Divadle ABC, kde tehdy hrála. Poprvé jsem ji zaregistroval, když šla chodbou a zpívala si árii z Rusalky. Měsíčku na nebi… Zpívala krásně, proto si to pamatuji dodnes. Takže nevstupuji do neznáma, ale mezi přátele. S Adélou jsme teď navíc dozkoušeli divadelní komedii u Háty, takže jsme byli pracovně velmi blízko,“ dodal Jiráček s tím, že ho letité přátelství pojí i s Adéliným seriálovým manželem Petrem Vaňkem. „S Petrem jsme se potkávali už na DAMU, byl o ročník výš,“ dodal.

Václav Jiráček v seriálu Sestřičky hraje bratra Adély Gondíkové
Autor: FTV Prima/Sestřičky Václav Jiráček v seriálu Sestřičky hraje bratra Adély Gondíkové

Jestli se Jiráčkova role Tomáše Husárka zařadí vedle loupežníka Jánošíka a heparinového vraha z filmu Hodinu nevíš do kategorie kriminálníků, ukážou až další díly seriálu Sestřičky, které sledujte na Primě každé pondělí a středu od 20:15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!