Saša ocení to, že Lukáš ukradne mrtvolu. I když ne až tak úplně. Sledujte Sestřičky!

Saša Růžičková má o sobě velké mínění a neustále si myslí, že se jí osoby druhého pohlaví v jejím okolí snaží sbalit. To ale není případ Lukáše Hartmana. Ten od Saši totiž potřebuje něco úplně jiného. Co? Podívejte se na to v seriálu Sestřičky ve středu ve 20.15 na Primě.
Lukáš v seriálu Sestřičky zaujme Sašu
Lukáš v seriálu Sestřičky zaujme Sašu
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Lukáš Hartman pracuje na urgentním příjmu. Na rozdíl od Katky a Barči, na které si zasedla zdravotní sestra Libuše, to má Lukáš v pohodě. Libušce se líbí a jak to tak vypadá, sympatický zdravotní bratr okouzlil i ledovou královnu Sašu Růžičkovou. Ve středeční epizodě čeká Lukáše první úmrtí pacienta v práci.

A nebude to jen tak ledajaký pacient. Bude totiž jednat o znalce, který stanovoval pro pojišťovnu hodnotu vozu, v němž zemřeli Lukášovi rodiče. Když se Lukášova babička dozví, že tento muž leží na urgentu, chce se s ním sejít. Než to ale stihne, muž zemře. Jak Naďa Hartmanová vypátrá, jeho předchůdce, který se měl taktéž vyjadřovat ke stavu vozidla, zemřel za podivných okolností. Je tedy jasné, že je třeba prověřit, všechny okolnosti a ideálně nařídit i pitvu. To ale Lukáš sám nemůže. Pokusí se tedy přesvědčit Sašu Růžičkovou, aby mu s případem pomohla. Jak se bude Saša tvářit? Lukáš ji překvapí!

Podívejte se na extra ukázku ze seriálu Sestřičky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky Modrý kód (5): Saša ocení krádež mrtvoly

Jak to s mrtvolou dopadne? Opravdu mužovu smrt někdo zavinil? A jaké důsledky bude mít krádež mrtvého těla pro Lukáše? Na to se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód, který můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Zcela bez reklam!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!