V seriálu Sestřičky Modrý kód si zahraje i Gabriela Koukalová!

V novém seriálu Sestřičky Modrý kód, jehož první díl uvidí diváci televize Prima už tuto sobotu ve 20.15, si zahraje i biatlonistka Gabriela Koukalová. Pro českou biatlonovou královnu je to první větší herecká zkušenost. Role v seriálu ji navíc přivedla do míst, na která už chtěla zapomenout…
Amélie Pokorná alias Andy a Gabriela Koukalová
Amélie Pokorná alias Andy a Gabriela Koukalová
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Návrat do míst, kde potila krev, a setkání se svým seriálovým Já. I tak by se dalo popsat úterní natáčení seriálu Sestřičky s Gabrielou Koukalovou. Zahrála si samu sebe v čase své aktivní biatlonové éry a setkala se s herečkou, jejíž seriálová postava je inspirovaná životním příběhem Koukalové.

Podívejte se na reportáž z pořadu SHOWTIME:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

SHOWTIME: Gabriela Koukalová si zahraje v seriálu Sestřičky Modrý kód

„Je to moje první větší herecká zkušenost, první s dialogy. A musím říct, že je to zajímavé řemeslo, díky kterému si člověk může vyzkoušet mnoho profesí. Já jsem byla zvyklá na monotematické činnosti, herectví je v mých očích proto hodně zajímavé. Kdyby přišla nějaká další nabídka, asi bych ji neodmítala,“ přiznala Gabriela Koukalová po prvním natáčecím dni.

Gabriela Koukalová v roli v seriálu Sestřičky Modrý kód.
Autor: FTV Prima/Sestřičky Modrý kód Gabriela Koukalová v roli v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Kde se Sestřičky Modrý kód natáčely?

Ten se odehrál v místech, které velmi dobře zná – v tréninkovém středisku biatlonistů v Jablonci nad Nisou. „Tady jsem zažila spoustu těžkých i hezkých chvil. Od dvou let jsem se tu učila lyžovat. Jen co jsem se naučila chodit, naši mě tu zkoumali, jestli jsem vhodný adept na lyžování. Před třemi lety jsem si řekla, že sem už v životě nevkročím. Je to poprvé, co jsem se sem dostala od konce kariéry,“ přiznala Koukalová v pořadu Showtime na Primě.

Gabriela Koukalová a Amélie Pokorná při biatlonu
Autor: FTV Prima/Sestřičky Modrý kód Gabriela Koukalová a Amélie Pokorná při biatlonu

Životní příběh Gabriely Koukalové byl přitom inspirací tvůrcům Sestřiček pro vznik postavy Andy, mladé nadějné biatlonistky, jejíž představitelkou je patnáctiletá Amélie Pokorná. Talentovaná herečka kvůli roli podstoupila tvrdou přípravu na kolečkových lyžích pod vedením Michala Šlesingera. „Je to strašně těžké. Už dvakrát jsem se vysekala tak, že mám na nohou jizvy. První dny tréninku byly strašně náročné, trénovali jsme za každého počasí, v dešti, v zimě, ve vedru,“ vzpomíná na těžké začátky Amélie, seriálová dcera Adély Gondíkové a Petra Vaňka, skutečná dcera herečky Lucie Zedníčkové a producenta Víta Pokorného.  

Při tréninku
Autor: FTV Prima/Sestřičky Modrý kód Při tréninku

Setkání s předobrazem její seriálové postavy bylo pro půvabnou mladou herečku splněním snu. „Je to pro mě velká čest, ale i stres. Přece jenom tvářit se jako dokonalá biatlonistka, když tu skutečnou máte za zády, není jednoduché. Ale moc si vážím toho, že jsem se mohla s Gabrielou Koukalovou potkat, je skvělá, pomáhala mi,“ přiznává Amélie Pokorná, která hned v prvním díle předvede ukázkovou jízdu.

První díl seriálu Sestřičky přinese televize Prima už v sobotu 29. srpna ve 20.15, další díly pak každé pondělí a středu ve stejném čase.

Míša a její manžel Martin v seriálu Sestřičky Modrý kód

Fair-play? To se v dnešní době nenosí. Podívejte se na video ze seriálu Sestřičky!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!