Že by se David Hofbauer vrátil na urgent? Sledujte v pondělí Sestřičky

Viktor Žák nechce o návratu Davida Hofbauera na urgentní příjem na pozici lékaře ani slyšet. Okolnosti možná ale jeho náhled na věc změní. Anebo ne… Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě.
David Hofbauer v seriálu Sestřičky společně s Mery
David Hofbauer v seriálu Sestřičky společně s Mery
FTV Prima/Sestřičky

reklama

Naďa Hartmanová nadále pátrá po neobjasněných úmrtích kolem smrti Rosti. Naďa zkrátka zavětřila stopu, které se odmítá pustit. Překvapuje ji a vlastně není vůbec ráda, že Lukáš ukončil vztah s poněkud uzurpačnou Štěpánkou.

Řešit ale bude majorka Hartmanová něco jiného – v Rubavě se objevuje nový obchod, který vlastní žena, o níž Hartmanová předpokládá, že je bílým koněm ve špinavých kšeftech souvisejících s Rosťovou smrtí. Svého věrného Watsona – Jarku – vyšle na výzvědy. A jak vidno, oběma se podařilo píchnout do vosího hníza!

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Sestřičky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (22) - upoutávka

Rasputin a všichni ostatní se snaží u primáře Žáka lobovat za Davida. Roman chce, aby Žák Davida přijal coby konzultanta, než se dostane zpět do formy. Žák to ale kategoricky odmítá, osobní antipatie jsou mezi nimi natolik silné, že Žák Romanův nápad odmítne i přes zjevný nedostatek lékařů na urgentu. Mery s Emou napadá, že by za Davida měla orodovat Míša. Jenže Žák je prostě neoblomný.

Všechno se ale možná změní náhodou, kde svoji roli sehraje samozřejmě Míša. Na urgentním příjmu se totiž znovu objevuje poslanec Kutal. Ten Kutal, který chtěl Mery připravit o místo na urgentu, ale Michal ho nakonec donutil k tomu, aby urgentu přiklonil evropské peníze.

Kutal chce po Michalovi a Mery protislužbu – účast v propagaci jeho kampaně. A právě během natáčení na urgentu se nečekaně seznamuje s Davidem, což Davidovi možná změní život…

Seriál Sestřičky sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!