Modelka Karolina Kurková nebo nejžádanější moderátorka Adela Vinczeová v Show Jana Krause!

Přes léto se můžete těšit na reprízy těch nejlepších Show Jana Krause za uplynulý rok. Dnes večer se podívejte na modelku Karolinu Kurkovou, moderátorku Adelu Vinczeovou, rozenou Banášovou a stand-up komičku a moderátorku Adél Elbel. Dívejte se dnes ve 22.20.
Show Jana Krause 2018 2
Show Jana Krause 2018 2
Adam Kraus

reklama

Karolina Kurková patří k nejkrásnějším a nejúspěšnějším českým modelkám. Přestože bydlí v Miami, ráda a často se vrací do Česka. Její synové Noah (2) a Tobin (8) díky tomu dobře mluví i rozumí česky. „Snažím se na děti mluvit česky, moji rodiče na ně také mluví česky, takže kluci s češtinou problém nemají,“ říká Karolina. Během své modelingové kariéry pracovala a stále pracuje pro nejvěhlasnější módní domy. Nejvíce se ale proslavila jako andílek nejznámější módní show Victoria Secret. Hrála i v několika filmech, např. v My Sexiest Year s Harvey Keitelem a Amber Valettou nebo v G. I. Joe s Dennisem Quaidem.

V listopadu 2008 ji televize El Entertainment Television zvolila jako nejvíc sexy ženu světa, když porazila taková jména, jakými jsou Angelina Jolie, Scarlett Johanson, Gisele Bündchen, Heidi Klum nebo Adriana Lima. V březnu 2006 obdržela cenu neziskové organizace Women Together za její humanitární práci a práci pro charitu. Podobných cen obdržela několik, a to i od jiných organizací. V poslední době se často objevovala v Česku především kvůli unikátnímu projektu o Olze Havlové, který je oslavou svobody, České republiky a češství vůbec.

Adela Vinczeová – nejžádanější a nejvytíženější slovenská moderátorka, držitelka mnoha cen, známá je také díky pěvecké soutěži, kterou před lety moderovala s Leošem Marešem. Vede rozhovory v rádiu, ve Slovenském národním divadle má svou talk show. Letos na jaře se už podruhé postavila za moderátorský pult galavečera Český lev.

Ze společného projektu s Richardem Müllerem je i po roce stále nadšená: „Máme to štěstí, že se spolu umíme bavit až na takové trochu surrealistické úrovni. Někdy mluvíme o blbostech a tváříme se při tom velmi vážně, což mě opravdu baví. Nepotřebuji si za každou cenu vždy povídat logicky. Miluju, jak se nám s Richardem daří generovat absurdity, které ale samozřejmě mají své téma. Ale tohle se nedá dělat s každým. S Richardem to jde, a proto je pro mě naše společné turné nejen práce, ale i zábava,“ říká Adela.


Připomeňte si úspěšný díl Show Jana Krause dnes večer, ve středu 3. 7. ve 22.20.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!