Show Jana Krause: podvedená Dáda, čerstvě plnoletý herec a výkonní hrobníci

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Dagmar Patrasová, herec Zdeněk Piškula a nejlepší kopači hrobů Ladislav a Csaba Skladanovi. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 30. listopadu ve 21.35 na Primě.
Show Jana Krause 30.11.2016 - Obrázek 5
Show Jana Krause 30.11.2016 - Obrázek 5
Adam Kraus

reklama

Prvním hostem dnešního večera je herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová, která si se svým hostitelem a dlouholetým kolegou Janem Krausem hned v úvodu vymění informace o tom, kdo má kolik vnoučat. „Mám také dvě vnoučata, jednomu je pět a druhému čtyři měsíce,“ říká pyšná babička a herečka, která většinu svého profesního života věnovala právě práci na pořadech pro děti. „Ono to přišlo nějak samo od sebe a mělo to svůj vývoj, který započal například seriálem Arabela, pak byly různé pohádky v televizi a písnička Chytila jsem na pasece žížalu, kterou napsal Ondřej Suchý a pan dirigent Popelka.“ První Dádina deska pro děti z celkem asi dvaceti se jmenovala Pasu, pasu písničku a vyrostly na ní tisíce dětí. V posledních měsících však českým bulvárním tiskem rezonuje spíše její osobní život. „Já se cítím po dvouletých trampotách výborně!“ ujišťuje diváky herečka, která ačkoliv ukončila vztah se svým nevěrným manželem Felixem Slováčkem, má o něm a jeho aktivitách díky zájmu bulvárních novinářů skvělý přehled. „Dozvím se třeba to, kde Felix maluje perníčky.“

Herečka Dagmar Patrasová v SJK
Herečka Dagmar Patrasová v SJK

Jako další host přijde mladičký herec a idol dívčích srdcí Zdeněk Piškula, který se v poslední době snaží zapracovat i na svém tanečním a hudebním umu. „Jestli všechno půjde dobře, v květnu bych měl odmaturovat,“ svěřuje se čerstvě plnoletý umělec se svými plány, „a od června už budu svobodný, tedy nebudu tolik svázaný tou školou.“ O studiu herectví na DAMU neuvažuje, když už by chtěl studovat herectví, pak spíše někde v zahraničí: „O prázdninách jsem se byl podívat v Americe, v Los Angeles, napadlo mě totiž, že bych odjel tam a učil se to tam, ale nějak jsem cítil, že je to strašně daleko od rodiny a obecně od Čech. Tak nyní uvažuju spíše o Anglii. Navíc se mi strašně líbí její kultura a divadlo.“ Zatím to jsou všechno jen plány bez konkrétních obrysů a představ. Co je mu však jasné, je to, že nechce s nikým sdílet byt. Jednu špatnou zkušenost má totiž již za sebou. „Zažil jsem to jednou, bylo mi nějakých šestnáct let, byl jsem u své kamarádky, Češky, která žila v Anglii, a nedopadlo to moc dobře.

Herec Zdeněk Piškula v SJK
Herec Zdeněk Piškula v SJK

Dalšími hosty jsou Ladislav a Csaba Skladanovi, kteří dorazili na návštěvu ze Želiezovců na Slovensku. Tito pánové se pyšní titulem Středoevropští mistři v kopání hrobů v rámci zemí Visegrádské čtyřky, o nichž informovali světové agentury jako Reuters, Associated Press, prestižní deníky jako britský The Guardian, Washington Post, Spiegel, Iran Daily aj. Záběry ze soutěže v této netradiční disciplíně, která se uskutečnila v Trenčíně, budeme mít možnost zhlédnout v krátké videoukázce. „Nejhorší je začátek,“ přisvědčují bratři, kterým se podařilo v neuvěřitelném čase 54 minut splnit zadání, tedy vykopat hrob o rozměrech: 1,5 metru hloubka, 2 metry délka a 90 centimetrů šířka. 

Nejlepší kopači hrobů Ladislav a Csaba Skladanovi v SJK
Nejlepší kopači hrobů Ladislav a Csaba Skladanovi v SJK

Jaké jsou skutečné rozměry hrobu a jak se dělá dvojhrob? To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause už dnes večer na Primě!

[[nid:]]


reklama

reklama