"Bude to pořádná pračka," říká nováček v show Superchlapi. Seznamte se s Pepou Hůrkou

Josef Hůrka byl povolán mezi Superchlapy ze zálohy. Zatímco oni už mají dost natrénováno pod vedením profesionálních koučů, on si občas doma vyrazil zajezdit na kole, trochu prý i běhal. A jak je na tom s plaváním, postrachem skoro všech soutěžících?
Josef Hůrka. Nastoupil do show o několik měsíců později než ostatní. Jeho postava se moc neproměnila, přesto nakonec celou show vyhrál!
Josef Hůrka. Nastoupil do show o několik měsíců později než ostatní. Jeho postava se moc neproměnila, přesto nakonec celou show vyhrál!

reklama

„Plavání je můj hrob!“ Odpovídá sympatický mladík ze Záboří nad Labem, kterého však ostatní v týmu berou od posledního kempu, kde jim byl představen, za velkého konkurenta.

Superchlapi pokračují v neděli ve 21.55 na Primě. Nezapomeňte se dívat.

Pusťte si jejich reakce na VIDEU níže:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Superchlapi (4) – reakce na novou posilu týmu

Do show ho přihlásila manželka, která ho ale nemůže na kempech podpořit, protože je momentálně s rizikovým těhotenstvím doma. Termín porodu vychází na stejný den, kdy se má uskutečnit i závěrečný triatlonový závod.

Na kempy proto Josefa jezdí podporovat jeho maminka.

Nováček, ale vždy připraven. Poslechněte si více o Josefovi v našem dalším krátkém rozhovoru na VIDEU TADY:

 

(schneidewind)

reklama

reklama