Nedělní Superchlapi ONLINE: Hard core camp byl pro jednoho z nich konečnou. Právem?

Láska k pivu si vybrala svou daň! Hlavní trenér Honza Vaněk si na Superchlapy vzal posilu. Kondiční trenér Jaroslav Černý z nich vytáhl maximum. A bolelo to. Během svým kempů vyžaduje maximální soustředění, s hříšníky nemá slitování.
Druhý kemp pod vedením trenéra Jardy byl velmi intenzivní, náročný a opravdu prověřil vztahy.
Druhý kemp pod vedením trenéra Jardy byl velmi intenzivní, náročný a opravdu prověřil vztahy.

reklama

PUSŤTE si ONLINE 2. díl Superchlapů na Prima PLAY. 

Druhý kemp byl velmi intenzivní, náročný a opravdu prověřil vztahy. Dobré jádro v kolektivu se díky němu opravdu utužilo, zároveň se začaly ukazovat i velké rozdíly ve výkonnosti. Jeden ze Superchlapů tým navždy opustil.

Jirka Šeda měl s disciplínou velký problém, což se neobešlo bez následků. V článku níže se o Jirkovi dozvíte víc, pokud ho ještě neznáte:

Druhý kemp byl ještě náročnější než ten první. Hlavní trenér Honza Vaněk si přivolal posily. Nejdříve se osmička chlapů seznámila s kondičním trenérem Jardou Černým. Jeho úkolem je dbát na jejich fyzickou kondici a hlavně její zlepšení. Na úvod pro ně připravil hard core trénink v přírodě, kde nechyběla spousta hlasitých povelů, bolesti, potu, ale třeba i kladiva nebo staré pneumatiky, které kondiční trenér použil jako cvičební pomůcku.

Kauza nezaplaceného účtu za minibar se rozrostla do obřích rozměrů. (více o ní i na VIDEO se můžete podívat TADY) Zatímco hlavnímu trenérovi vadilo zejména to, že superchlapi konzumovali alkohol, sladkosti a další „dobroty“, které se neslučují se zdravým životním stylem sportovce, kolektiv superchlapů řešil hlavně nesplacený účet a finance.

Koukněte se, jak se naši hrdinové postavili k placení útraty za vyprázdněný minibar:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Superchlapi - Minibar

Jarda Slepička pod přísnějším dohledem:

Zvláštní péči věnoval hlavní trenér také Jardovi Slepičkovi, který má velkou nadváhu a malé odhodlání. Kromě nadváhy je Jardovým největším problémem plavání. V bazénu dokonce začal vzdorovat, ukázalo se, že vše, co souvisí s vodou, mu začíná vadit a trénink v plavání se pro něj mění v utrpení... Dokonce požádal o kolíček na nos, jako mají akvabely. Chtěl svou účast v pořadu vzdát a možná teď závidí Šedovi, že už nemusí sportovat!

Nevěrníka Rudu Dychu opět doprovodila manželka Lada, která se pomalu ale jistě stává platnou členkou týmu. Její podpora je velmi intenzivní a je vidět, že se vůbec nebojí se aktivně zapojit.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!