Superbizár v Superchlapech: Mistr výmluv Slepička nesnáší vodu a její smrad

V neděli pokračování. Zatímco většina aktérů show Superchlapi šla po vyloučení Jirky Šedy ještě více do sebe, Jarda Slepička stále více vzdoruje. Svým negativistickým přístupem si už vypěstoval nenávist k plavání. Jak přiznává, když vidí vodu, má zkažený celý den. O morálce nemůže být řeč.
Jarda slepička vidí vodu a je mu na zvracení. Dobře mu prý naopak dělají knedlíky a omáčky.
Jarda slepička vidí vodu a je mu na zvracení. Dobře mu prý naopak dělají knedlíky a omáčky.

reklama

Vlasáč Jarda Slepička pomalu ale jistě začíná svým laxním přístupem k tréninku štvát ostatní v týmu. Trpělivost dochází i trenérům, kteří mu v uplynulém dílu dali pomyslný nůž na krk: jestli Jarda nezačne něco dělat, končí v show.

S odporem k vodě v bazénu má také velkou smůlu, protože Superchlapi na závěr show čeká triatlonový závod. Tedy závod s plaváním.

Podívejte se také na VIDEO PŘEDPREMIÉRU Jardy Slepičky. Více uvidíte už tuto neděli v dalším premiérovém dílu show Superchlapi ve 21.55 na Primě. Těšte se také na dvě velká překvapení!

Předpremiérové VIDEO: Jarda kašle na tým

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Superchlapi (4) – Jarda se*e na tým

Na své muže se přijedou podívat i jejich lásky.

Jak zvládli Superchlapi svůj první závod? Nedělní díl je nyní ONLINE


reklama

reklama