Suprchlapi konečně na startu životního závodu! Dají ho všichni?

Superchlapi se blíží k vytouženému cíli. Čeká je náročný triatlonový závod, na který se téměř půl roku připravovali. Proto není divu, že někteří z nich propadají nervozitě.
Makej!
Makej!
archiv FTV Prima

reklama

Příběhy chlapíků a jejich cesty k poměření sil v triatlonovém závodu se v neděli večer uzavřou. Uběhlo půl roku od momentu, kdy se rozhodli změnit svůj život a něco si dokázat. Každý k tréninku a radám trenérů přistupoval po svém, někdo více mluvil než makal, někteří show opustili před koncem.

Superchlapi startují v neděli ve 21.50 na Primě. Který z nich dá závěrečný triatlonový závod v nejlepším čase?

Pepa si během posledního přípravného kempu musel odskočit do porodnice, za svou manželkou. Netrpělivě očekává narození potomka a modlí se, aby to tentokrát dobře dopadlo. Porod přichází nečekaně dříve. Ještě před pár dny vycházel jeho termín na den triatlonu.

Dusno před závodem: Superchlapi odpadají

Nervozitu před samotným závodem nese nejhůře ostravský vtipálek Ruda, který ráno před závodem kolabuje a zdá se, že Superchlapi nenastoupí v plném počtu. V ohrožení je také účast Francouze Davida Bowlese, kterého den před závodem začaly trápit nesnesitelné bolesti zad a musel být ošetřen v nemocnici. Není divu, že se Superchlapi hroutí, protože závod je určitě nejnáročnější v jejich životě. Někteří z nich ani za celý život nenasportovali tolik kilometrů jako je nyní čekají v jednom závodě. 

GALERIE Těšte se. Schválně, jestli uhodnete, kdo z nich bude nejlepší?

 

Více bonusů a zajímavostí ze show Superchlapi najdete TADY

Během závodu si nejednou sahnou na dno, protože 1.9 km plavání v otevřené vodě, 90 kilometrový okruh na kole a půlmaraton, to znamená 21 kilometrů běhu je pouze pro opravdové chlapy. Jak se s tím poperou?

Po pěti měsících tvrdé dřiny se naši Superchlapi konečně postaví na start svého životního závodu. Zvítězit chtějí všichni!  Šanci uspět mají ale jen ti nejlepší. V čí úspěch věříte vy?  HLASUJTE v ANKETĚ:

Kdo je kdo:

I Superchlapi mají minulost. Poslechněte si na VIDEU, na co by možná rádi zapomněli:

 

Superchlapi - Jak se cítí Petr Machala

VIDEO rozhovor: Jak přežít konec světa? Superchlap Machala má plán

 

 

Superchlapi (3) - "Sněhurka" a sedm Superchlapů - Obrázek 7

Uvidíte v neděli: Nevěrník Dycha si nerozumí se šlapkami a odnese to jeho žena!?

Jarda Slepička hledal ženu

VIDEO Exsuperchlap Jarda Slepička nám prozradil pravý cíl své účasti v show: Hledám ženu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!