VIDEO za scénou a upoutávka: Reality show Superchlapi začíná už v neděli 1. května na Primě

Tady je první upoutávka a další pohled do zákulisí natáčení očekávané reality show Superchlapi. Začínáme už příští neděli ve 21.35 na Primě!
Premiéra show Superchlapi začáná 1. května ve 21.35 na Primě
Premiéra show Superchlapi začáná 1. května ve 21.35 na Primě
archiv iprima.cz

reklama

Během několika měsíců se osmička chlapíků musí připravit na nejnáročnější závod, který doposud zažili. Musí překonat sami sebe, překročit svůj vlastní stín, sáhnout si až na dno svých sil

Všechny informace, novinky a zajímavosti ze show Superchlapi najdete na našem webu TADY. Už teď si tu můžete prohlížet kluky a muže, kteří postoupili do druhého výběrového kola.

Premiéra interaktivní show Superchlapi začíná v neděli 1. května ve 21.35 na Primě. 

Během několika dílů budete mít možnost nahlédnout do soukromí jednotlivých účastníků a seznámit se s důvody, které je vedly k přihlášení se do pořadu. Show slibuje vyostřené momenty, o emoce opravdu nouze nebude.

Slibované VIDEO ze zákulisí si pusťte níže:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Superchlapi - beauty spot
"Pořad nepostrádá humor a vtipné situace. Právě humor a vtip jistě pomáhají našim hrdinům zvládnout náročnou přípravu ke konečnému závodu," přibližuje pořad Roman Mrázek, programový ředitel Prima Group.

 

Při castingu se běhalo. Už tady měli někteří co překonávat. Nikdo se ale nevzdal.

VIDEOmedailonky III: Představení poslední osmičky. Který z chlapíků postoupí do show Superchlapi?

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!