VIDEO Zlobivý Jarda: Včera striptér, pak v chládku, dnes osobní trenér a málem Superchlap

Do jediného seriálu, v němž od neděle můžete sledovat opravdové chlapy, sice Jaroslav Žák nepostoupil. Stojí ale rozhodně za představení. Jeho příběh je totiž tak trochu neuvěřitelný! A nezapomeňte pečlivě sledovat i další video. Bude i bleskový Jardův striptýz. Po 12 letech:-)
Dneska je z Jardy šťastně ženatý chlap, spolehlivý táta a chválený osobní trenér.
Dneska je z Jardy šťastně ženatý chlap, spolehlivý táta a chválený osobní trenér.
archiv iprima.cz

reklama

Jarda Žák (38) patřil při castingu do show od pohledu k těm výraznějším adeptům na Superchlapa. Jeho vypracované opálené tělo a bělostný úsměv nešly v tom davu „obyčejných“ chlapíků přehlédnout.

Osobně mě tento šťastně ženatý svalovec a táta dvou dětí zaujal i určitou plachostí až stydlivostí. Divné na chlapíkovi, který se hlásí do reality show. Co?

Více o nové reality show Superchlapi najdete  TADY.Když jsme se mezi testováním fyzických zdatností přihlášených bavili o jeho postavě, vyšlo najevo, že se živí jako osobní trenér, ale že už měl i lepší tělo...

A pak to přišlo! ŠOK:Stal jsem se striptérem. Je to smutný, protože to člověka hrozně ovlivní. Mě to ovlivnilo asi na dvacet let,“ vypadlo následně z Jaroslava během pohovoru před kamerami přísného castingu. Tehdy si prý říkal Arnie a jeho řemeslo mu slušně vydělávalo. 

Před patnácti lety jako profesionální striptér. Foto:

A Jaroslav překvapil i další zmínkou o sobě. Už má prý za sebou i pořádnou životní lekci. Ne však za to, že se nechal okukovat za peníze. Před jedenácti lety přepadli s kamarádem několik čerpacích stanic. S pistolemi v rukou. "Došly mi peníze, které jsem měl rád,tak jsem si je šel prostě opatřit nedovoleným způsobem. A nebylo to jednou," říká s pohledem bezbraného kolouška dnes už naštěstí bývalý hazardní hráč. Za prohřešky si odpykal trest ve vězení.

Asi 12 let "to" už nedělá: Na napraveného Jaroslava se podívejte na našem videu z castingu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Superchlapi - rozhovor se super striptérem Jaroslavem Žákem

(schneidy)

Premiéra interaktivní show Superchlapi začíná v neděli 1. května ve 21.30 na Primě. Tito chlapíci mají také hodně zajímavé příběhy!

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!