Slovenka Zuzanka ví, proč se jí single Vojta nezdá. Tohle teda asi slyšet nechtěl

Když vám holka řekne, proč s vámi nechce jít na rande, může být i fajn. Alespoň víte, na čem jste a můžete se snažit jinde. Jenže když vám to oznámí veřejně, v tomto případě v nejoblíbenější seznamovací show světa, pak byste to asi slyšet nechtěli. Koukněte se už teď, jak umějí být nezadané dračice v show Take me out upřímné.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TMO (1) – Upřímná Zuzanka

reklama

Take me out – to je slavná televizní seznamka s velkolepou scénou, plná sexy žen a mužů. 

A nejen jich. V této show není nouze o spoustu nekonečných invektiv, dobře trefených narážek i pochval, doplněných o rezonující vystoupení jako z talentových soutěží. Své o tom ví i mladík Vojta z ukázky v úvodu, kterého uvidíte v 1. dílu a kterého tak setřela Slovenka Zuzanka.

Koho si upřímná Zuzanka vlastně hledá? 

Tato modelka a farmaceutická reprezentantka prý hledá normálního chlapa s tetovaním, který si o sobě nemyslí až tak moc, umí si ženy vážit a umí se o ni postarat.

Ráda tancuje a maluje obrazy. Její najhorší vlastnostností je tvrdohlavost a žárlivost.

Take me out si nenechte ujít od 14. září každý čtvrtek ve 22.30 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!