Takto proběhlo rande Petra se Zulejchou. On celý mokrý, ona uražená

Jeden tomu říká upřímnost, druhý hulvátství. Mezi touto dvojicí to od začátku rande spíš skřípalo, než jiskřilo. Petr Zvěřina nahodil psí oči a ještě dřív, než exotická kráska Zulejcha stihla napíchnout hranolku u společné večeře na vidličku, začal "pálit". Prý, že čekal někoho jiného, něco víc... Zulejcha ho s kamennou tváří poslouchala, pak se vztyčila a chrstla mu sklenici vody do obličeje.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TMO (4): Rande Petra a Zulejchy

reklama

Česká premiéra 4. dílu nejoblíbenější seznamovací show světa je za námi.

Jak dopadly námluvy dýdžeje Petra Zvěřiny s exotickou Zulejchou, jste viděli v úvodu. Hodně rychlé rande, co říkáte?

On: prý čekal někoho lepšího

"Upřímně, já si nedokážu představit, že bysme my dva byli pár. Já jsem čekal na někoho jiného. Na někoho… lepšího?" Petr odstartoval rande v altánu s prostřenou večeří upřímně, ale dost nevybíravě.

Zulejcha by v ten moment na devětatřicetiletého krasavce nejspíš nejraději hodila granát. Prý ji těmito výroky urazil hlavně jako ženu.

Ona: větší urážku nezažila

„To si děláš srandu? Proč si mě potom bral sem,“ položila mu nasupeně ještě poslední otázku. Pak vstala a bez zaváhání mu vychrstla plnou sklenku vody rovnou do obličeje. A bylo po seznamování. 

PODÍVEJTE SE TAKÉ, JAK SI NA PRVNÍM RANDE VEDL RIŠO S ERIKOU

A JAK TO JISKŘILO NA RANDE MIRKA S ANETOU?

Příští díl show Take me out si nenechte ujít zase ve čtvrtek ve 22.30 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!