Na kávě s dvojčaty a olivák s pepřem k večeři. Tátové na plný úvazek v PŘEDPREMIÉŘE

V dalším premiérovém dílu show Táta na plný úvazek uvidíte, že v některých případech sladké na nervy nezabírá. V předpremiéře můžete sledovat na videu hned v úvodu, jak si tatínek Ladislav Čermák (36) myslel, že "zklidní" sebe i roztomilá šestnáctiměsíční dvojčátka návštěvou poklidné cukrárny:-)
Rodina obchodního zástupce Ladislava Čermáka (36) a Sabiny Fleišingerové (38) žije v Ořechově nedaleko Brna. Hlavní náplní jejich rodiny jsou 16 měsíční dvojčata Viktor a Kryštof.
Rodina obchodního zástupce Ladislava Čermáka (36) a Sabiny Fleišingerové (38) žije v Ořechově nedaleko Brna. Hlavní náplní jejich rodiny jsou 16 měsíční dvojčata Viktor a Kryštof.
archiv FTV Prima

reklama

Zatěžkávací zkouška otcovského respektu čeká v pondělní premiéře i tátu Jiřího Nečase (40). Jemu zůstaly na krku na týden hned čtyři děti, s nimiž obývají pronajatý byt 2+kk.

Sledujte show Táta na plný úvazek už v pondělí 28. listopadu ve 21.35 na Primě

Adriana (14), Richard (12), Kryštof (9) a Terezka (3) jsou sice celkem samostatné, ale také velmi aktivní děti. O harmonogram všech jejich kroužků i celou domácnost se do natáčení show Táta na plný úvazek starala hlavně maminka – na jejich organizaci si vede pečlivý rozvrh hodin. Jak se s její logistikou popere Jiří?

Něco prozradí další ukázka z chystaného dílu. Podívejte se v předpremiéře na videu, jak proběhla jedna společná večeře. Co si k olivovému oleji přikusujete vy? :-)

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Táta (2) - Olivový olej
[[nid:]]

 

Táta na plný úvazek - Šustkovi

Pusťte si pilotní díl show Táta na plný úvazek na Primě PLAY

Show Táta na plný úvazek sledujte každé pondělí ve 21.30 na Primě.

Dívejte se na premiérový díl show Táta na plný úvazek na Primě PLAY

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!