PREMIÉRA další dvojice tátů na plný úvazek. Šest dnů v nové roli

Sledujte v premiérovém dílu nové reality show Táta na plný úvazek, jak se otcové vypořádají s každodenním chodem rodiny a domácnosti a jak si poradí s nepřetržitou péčí o své děti. Obstojí tatínkové ve své nové roli být tátou na plný úvazek? A ocení jejich snažení i maminky?
Další hrdinové show Táta na plný úvazek. Dva odvážní tátové musejí zvládnout celou domácnost.
Další hrdinové show Táta na plný úvazek. Dva odvážní tátové musejí zvládnout celou domácnost.
archiv FTV Prima

Dvě rodiny ze stejného kraje, dvě domácnosti s dětmi různého počtu a věku, dvě mámy, které rodinu na týden opustí. Z manželů jsou tak najednou tátové na plný úvazek. Jak se se situací vypořádají?

Sledujte show Táta na plný úvazek v pondělí 21. listopadu ve 21.35 na Primě

S partnerkami se radit nemohou, vzájemnou kamarádskou pomoc ale jistě ocení. Zapojí také pověstný mužský přístup a hlavně humor. Řešení nakonec vždycky najdou a s dětmi si užijí hodně zábavy. I když manželky po návratu očekávají i uklizenou domácnost… A co na to děti? Nebude se jim stýskat po maminkách?

V dalším díle show Táta na plný úvazek zavítáme na sever Čech. V Jablonci nad Nisou žije rodina Hyškových. A nedaleko, v České Lípě, Vejvodovi.

Maminky Jana a Šárka jsou sestry, rodiny tak k sobě mají blízko nejen sousední lokací. Obě dámy mají ve svých domácnostech na starost vše – děti, vaření, praní, žehlení. Zkrátka domácí povinnosti, které mnoho mužů bere jako samozřejmost. To, že starost o rodinu ale není žádná dovolená, si jejich muži vyzkoušejí na vlastní kůži. Jak si s dětmi, které jsou na maminkách hodně závislé, poradí po dobu 6 dnů tátové na plný úvazek?

Tady předpremiérová ochutnávka přimo z natáčení. Krmení malé Vanessky. Doteď byla zvyklá u jídla sledovat tablet, který jí táta odmítá k jídlu "servírovat".

Více o rodinách z premiérového dílu v dalším článku:

Tátové se rozhodli, vzít děti na společný výlet. Do chatek.

V PŘEDPREMIÉŘE: Další dva hrdinové show Táta na plný úvazek fasují úkoly. Brnkačka?

[[nid:]]

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama